Лоліта, Quest Pistols, Брежнєва, Лорак, Успенська та інші зірки, які втекли з України в Росію (Відео)

Талановитих українських виконавців незмінно тепло приймає російська публіка. Так відбувається через те, що в Україні дуже тісний шоу-бізнес і важко потрапити.

А ось в Росії коло зірок значно ширший. Пісні у виконанні артистів з України звучать у Росії з головних сцен країни, займають перші рядки російських хіт-парадів, отримують престижні музичні премії. У цьому ролику ми розповімо вам про долю українок і українців, які стали популярними в Росії – це і Брежнєва, і Успенська, і Стецько, і багато інших відомих артистів, чиї пісні ви точно знаєте.

Ось історії лише кількох зірок, які виїхали з України в Росію.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

Чи знаєте ви, хто така Наталка Поривай? Це ж Наташа Корольова, так-так, та сама, яка з Тарзаном. Вона – киянка, однак з огляду на своїй творчій діяльності близько двадцяти років тому виїхала до Росії. Тоді вона почала співпрацювати з Ігорем Ніколаєвим і її кар’єра пішла вгору.

У 2004 році Королева отримала звання заслуженої артистки РФ.

Анжеліка Варум
Анжеліка Варум

Ви будете здивовані, але заслужена артистка Російської Федерації Анжеліка Варум народилася у Львові. Однак кар’єру співачки Варум будувала в Росії, де з 1992 року працювала в театрі пісні Алли Борисівни Пугачової. Там же Анжеліка Варум і вийшла заміж за музиканта Леоніда Агутіна.

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

Артистка Віра Брежнєва з’явилася на світ в Дніпродзержинську і набула популярності в складі української групи “ВІА Гра “. Живе і виступає в Росії більше 10 років. Однак каже – сама себе ніколи не вважала українською співачкою.

За її словами, українська публіка не сприймала її як свою артистку.

Світлана Лобода
Світлана Лобода

Киянка і заслужена артистка України Світлана Лобода, яка теж починала творчу діяльність у складі “ВІА Гри “, в 2004 році оголосила про старт сольної кар’єри. У Москву Лобода перебралася кілька років тому. Українські фанати розділилися на два табори – одні продовжують слухати артистку і підтримують її рішення, інші розкритикували переїзд на політичному ґрунті.

Схожі статті

Рецепт топової закуски на святковий стіл: груша, запечена з сиром. Вишукано й просто. Гості завжди у відпаді

Рецепт цієї закуски став вже топовим. Запечена груша завжди привертає до себе увагу поціновувачів не тільки смаком, а й показним виглядом. Отже, страва вишукана та святкова.

Він обрав кохання та свободу: як зараз живе комік Євген Сморигін з “Дизель Шоу” разом з дружиною й 3 дітьми

У світі шоу-бізнесу не так часто зустрінеш людину, яка здатна не лише розважати своєю талановитістю, але й вражати людяністю, порядністю та звичайністю.

Так готують в Америці. Салат Голлівудська зірка від Євгена Клопотенка: курка, бекон, томати й ще багато чого

Рецепту цього цікавого салату близько 90 років. Правда чи ні, але є така версія, що саме в Голлівуді вперше його приготували. Звідти й назва. Так, принаймні стверджує зірковий кухар Євген Клопотенко.