“Якщо ти дуже хочеш …”: Ксенія Мішина вперше заговорила про поповнення в родині з Еллертом

Author name 17 Травня 2021 в 14:05

Поділитися статтею

Ксенія Мішина – українська актриса і модель, яка особливо сильно прославилася в проекті “Холостячка” на телеканалі СТБ восени 2020 року.

За зіркою багатьох українських серіалів Ксенією Мішиной давно стежить велика аудиторія людей. У Інстаграм на неї підписані майже мільйон чоловік, і кожен день кількість людей, бажаючих розділити з нею її точку зору, зростає.

Нещодавно Ксенія опублікувала своє чорно-біле фото. Незважаючи на відсутність яскравих фарб, фотографія вийшла досить позитивна – модель там соромливо посміхається.

В описі до фотографії Мішина розповіла, що їй допомагає знайти мотивацію і сили

“10 инсайтів якими я хочу з вами поділитися. Світ ставиться до тебе так само, як і ти ставишся до себе; Якщо ти дуже хочеш отримати щось, спочатку потрібно це віддати; любити те що робиш, робити те що любиш, іди в страх, саме за ним починається справжнє життя; спочатку ти працюєш на репутацію, потім вона працює на тебе; якщо хочеш щось отримати, допоможи іншому досягти цієї мети; кількість, рано чи пізно перейде в якість; замінити всі «треба» на « хочу », ось секрет натхнення і мотивації; бути собою просто, дозволити собі бути собою, складніше; найбільший внесок в щастя, навчитися бути в моменті, як можна більше”,

– написала актриса, теледіва і модель Ксенія Мішина.

Слід зазначити, що в 2021 році у Ксюші запланована одна важлива подія – одруження. Коли саме і де саме його проведуть – невідомо. Однак Олександр Еллерт в одному зі своїх інтерв’ю розповів, що воно буде в теплу пору року.

Поки в своєму Інстаграм-акаунті Ксюша ніяк не видає того, що готується до весілля. Отже, складно зрозуміти, коли вона буде і чи буде взагалі. Адже тільки кілька тижнів тому публіка обговорювала те, що Ксюша і Саша, нібито, розлучилися.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею