Особисте життя Дмитра Карпачова: чому телепсихолог приховує дружину і сина від публіки?

Дмитро Карпачов - найвідоміший український психолог, який спеціалізується на питаннях сімейних відносин.

Він є ведучим близько десятка рейтингових гостросоціальних проектів на українському каналі СТБ, включаючи “Один за всіх”, “Вагітна у 16”, “Кохана, ми вбиваємо дітей”, “Супер мама”. Крім того, він позиціонує себе не тільки як психолог, а й як гештальт-терапевт, експерт в сімейних відносинах, коуч, тренер міжнародної категорії по технікам нейролінгвістичного програмування.

Дмитро Карпачов

Незважаючи на те, що популярність ведучого зашкалює, про нього самого відомо дуже мало. Дмитро тримає своє особисте життя в таємниці. Зі своєю дружиною і сином він не з’являється на світських заходах і не розповідає про них в інтерв’ю.

Що відомо про особисте життя Дмитра Карпачова?

Відомо, що Дмитро Карпачова більше 10 років одружений на жінці на ім’я Ірина. Вони познайомилися в рідному місті телеведучого – Кіровограді. У 2009 році Дмитро з Іриною переїхали в столицю України. У цьому ж році відбулася їх весілля і незабаром народився син Святогор.

Дмитро Карпачов з сином Святогором

В одному з інтерв’ю Дмитро Карпачов розповів, що його дружина Ірина працює тренером з йоги. Більше про дружину телеведучого нічого не відомо. У Мережі навіть немає її фотографій, адже Дмитро ніколи не показував на публіку сімейних знімків і не приходив з дружиною на світські заходи.

Ймовірно, Дмитро Карпачов не хоче, щоб на життя його дружини і дитини вплинула його публічність. Саме через це він так ретельно приховує своїх рідних від ЗМІ.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.