У Мережі показали нову пасію Вакарчука, через яку він розлучився з дружиною після 20-ти років спільного життя

Author name 8 Липня 2021 в 15:07

Поділитися статтею

Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук

в червні 2021 року музикант і політик Святослав Вакарчук повідомив про розлучення з дружиною Лялею Фонарьовою. Причину розставання він не назвав.

Святослав Вакарчук розлучився зі своєю дружиною Лялею після 20-ти років спільного життя. Вони познайомилися, коли Вакарчук був звичайним студентом, і ні про яку світову славу не було й мови. Так, Ляля Фонарьова стала єдиною жінкою в житті артиста.

Святослав Вакарчук і Ляля Фонарьова
Святослав Вакарчук і Ляля Фонарьова

Визнання Вакарчука про розлучення з дружиною вразило публіку. Артист не став вдаватися в подробиці, але зазначив, що вони з Лялею і раніше дуже близькі люди.

Нова пасія Вакарчука

Журналісти програми “Викриття ” на телеканалі LIVE з’ясували, з ким у артиста з’явилися нові відносини і що стало ймовірною причиною розлучення Святослава і Лялі.

Під час недавнього гастрольного туру групи “Океан Ельзи” Вакарчука помітили в компанії молодої дівчини. Вони трималися за руки, обнімалися і не приховували почуттів.

Святослав Вакарчук і Віталіна Мусієнко
Святослав Вакарчук і Віталіна Мусієнко

Цією дівчиною виявилася Віталіна Мусієнко – переможниця 6 сезону “Голосу країни”. Саме на цьому проекті В’ячеслав і Віталіна познайомилися. Артист став наставником молодої виконавиці.

Святослав Вакарчук і Віталіна Мусієнко
Святослав Вакарчук і Віталіна Мусієнко

Варто відзначити, що раніше Святославу Вакарчуку приписували роман зі співачкою Крістіною Соловій. Хоча самі артисти цей зв’язок заперечують, факти говорять самі за себе. Так, Христину і Святослава неодноразово бачили на світських заходах. Крім того, вони опинилися в один і той же час, в одному і тому ж місці на закордонному курорті. Ймовірно, Вакарчук і Соловій були в романтичній подорожі.

https://youtu.be/o_Hf4WhlMoc

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею