48-річна Руслана Лижичко зважилася на збільшення губ: як зараз виглядає переможниця “Євробачення”?

48-річна українська співачка Руслана Лижичко за допомогою ін'єкцій збільшила губи.

Тренд на пухкі губи зараз тільки наростає. З кожним роком все більше дівчат звертається до косметологів з проханням збільшити їм губи. А ось серед представниць шоу-бізнесу практично кожна друга має так звану качину посмішку.

Українська співачка Руслана Лижичко теж зважилася на цей крок і збільшила губи. Про це 13 липня в ефірі каналу Live розповів пластичний хірург Сергій Дербак. Саме він проводив процедуру. У передачі також були показані фрагменти, де камери зафіксували, як Руслані вколюють в губи ін’єкцію.

Руслана Лижичко збільшила губи

Пластичний хірург зазначив, що Руслані вкололи мінімальну кількість речовини. Таким чином вона не змінила форму губ, а просто підкреслила її.

“Ми просто підкреслили її губи. Просто зробили її свіжышою в цій області “, – зазначив лікар.

Він зізнався, що на наступний день після процедури співачка скаржилася на набряк, який незабаром зник.

Руслана після процедури щодо збільшення губ

Варто відзначити, що Руслана прихильник всього натурального і екологічного. У свої 48 років вона практично завжди з’являється на публіці без макіяжу і не соромиться сивого волосся.

Більш того, співачка разом зі своїм чоловіком живе в екологічно чистому будинку. Будівля автономно забезпечує себе електро- та теплоенергією, оскільки на дахах розташовані сонячні панелі і вітрова міні-електростанція. Руслана дуже багато робить для популяризації зеленої енергетики, вона офіційно є Глобальним послом відновлюваної енергії.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.