Блогер Олексій Дурнєв публічно образив Лесю Нікітюк, назвавши некрасивою: телеведуча не стала мовчати

Відомий блогер Олексій Дурнєв в своєму Ютуб-шоу назвав Лесю Нікітюк некрасивою через її високий зріст.

Відомий блогер Олексій Дурнєв в своєму Ютуб-шоу “Дурнєв дивиться сторіз” назвав Лесю Нікітюк некрасивою.

“1.83 м! Вибачте, це тільки на залізниці працювати. Красиві жінки ж все невисокі “, – сказав Дурнев.

Лесю Нікітюк зачепили слова блогера і вона відреагувала на це в своєму Інстаграм-блозі.

“Дорогі друзі, я думала ми давним-давно живемо в толерантному суспільстві, якому не з руки ображати людей через вагу, зріст, колір шкіри!

Але серед нас, на жаль, є людина, яка в своїх відео не називає моє ім’я, закриває моє обличчя … але зараз він перейшов усі межі ..

Опущуся на секунду до твого рівня гумору і скажу так, щоб тобі було зрозуміло: ти зі своїм зростом бачив тільки пілотку провідниці! “, – написала Леся Нікітюк.

Також Леся зняла жартівливе відео, в якому зобразила провідницю і в жартівливій формі сказала, що змушена працювати на залізниці, так як занадто висока і відповідно не красива.

Користувачі Мережі підтримали Лесю Нікітюк в коментарях.

“Леся браво! Коротко і по суті! “,” Леся, ваша відповідь вогонь! “,” Богиня! Шикарний відповідь “,” Леся молодець. Достойно відповіла “,” Так чого ви на скривдженого життям недомужика звертаєте увагу “,” Зашутілся малюк, перебір конкретний “, – пишуть коментатори.

Варто відзначити, що Олексій Дурнєв вже не вперше потрапляє в подібні скандальні історії. Так, нещодавно блогер образив Машу Єфросиніну, назвавши її “суперзіркою з минулого “.

Схожі статті

Святкові рулетики зі скумбрії у духовці: від одного вигляду слинка тече, що вже казати про смак та аромат!

Ця страва настільки смачна, наскільки й красива. А коли ви відчуєте її аромат, то полюбите і будете готувати не тільки на свята, а й для родинної або романтичної вечері.

Відомі українські пари, у яких жінка значно молодша за чоловіка: не лише Полякова, а й Остапчук, KOLA й інші

Відомі українські артисти, які обрали собі життєвих партнерів із різницею у віці. Серед них: Віктор Павлік, Володимир Остапчук, Оля Полякова та інші.

Моє улюблене печиво на всі випадки життя: скоринка цукрово-корична, а серединка як пух. Його хочеться з’їсти

Незвичним печивом сьогодні ділимося у матеріалі. Готується воно напрочуд швидко, але результат — просто дивовижний. Цей аромат та смак вражає кожного, хто хоча б раз спробував таку випічку.