Як українські артисти відреагували на заборону давати концерти

Author name 24 Вересня 2021 в 20:09

Поділитися статтею

Океан Ельзи
Океан Ельзи

В Україні знову стрімко зростає кількість хворих ковідом. Через це уряд прийняв ряд рішень, які зменшують масові зібрання.

Природно, під заборону потрапили і концерти українських артистів, ніж ті залишилися незадоволені. Під час минулої хвилі карантину в першу чергу співачка Оля Полякова виступала і розповідала про те, що вона залишилася без копійки через заборону концертів. Як пише видання Обозреватель, зараз різні артисти висловилися в сторону нового локдауна.

Група “Океан Ельзи “

Океан Ельзи і Бумбокс образилися на Зеленського за те, що на концерті 24 серпня заспівали їхні пісні без дозволу
Океан Ельзи

Артисти відзначили, що правила локдауна дотримуватися будуть, але з нюансами. Зокрема, якщо буде повна заборона на концерти, то колектив “Океан Ельзи ” продовжить роботу над новими музичними композиціями у студії.

“Якщо введуть локдаун, то ми продовжимо працювати, як і в разі, якщо не введуть. Будемо працювати в студії над новим альбомом, піснями. У нас на даний момент немає планів на концерти в Україні в наступному році “, – коментує прес -служба групи “Океан Ельзи “.

Олександр Пономарьов

Олександр Пономарьов
Олександр Пономарьов

Пономарьов каже – для нього адекватне сприйняття ситуації важливіше грошей, тому він готовий відмовитися від концертів. Однак свою творчість припиняти не планує, і буде творити в домашніх умовах.

Український співак Олександр Пономарьов заявив, що для нього гроші – не головне, тому в разі можливого локдауна він не буде організовувати концерти, тому що не хоче ризикувати здоров’ям людей.

“Якщо в Україні введуть локдаун, то на мою творчість це не сильно вплине, ми – музиканти – робимо все при дотриманні всіх заходів безпеки. Якщо заборонять концерти, то, звичайно ж, моїх виступів не буде. Я не бажаю, щоб мої шанувальники захворіли. Мені не так сильно потрібні гроші, щоб я ризикував людьми, яким подобається моя творчість, та й в принципі будь-якими людьми “.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею