“Мені плювати в обличчя “: дружина Павлика Репяхова розповіла, як він давав концерти п’яним

Author name 18 Жовтня 2021 в 19:10

Поділитися статтею

Катерина Репяхова і Віктор Павлик
Катерина Репяхова і Віктор Павлик

Катерина Репяхова в понеділок, 18 жовтня, провела в Інстаграм прямий ефір, де розповіла про проблеми з колишньою дружиною свого нинішнього чоловіка.

Катерина Репяхова дорікнула Созаеву за те, що під час спільного життя у її чоловіка була алкогольна залежність. Нібито, Віктор Павлик не давав концерти “на суху ” і дуже часто виходив на сцену, коли мова заплітався.

Репяхова впевнена, що саме вона врятувала кар’єру свого нинішнього чоловіка.

Відзначимо, що ще до того, як Катерина Репяхова стала дружиною і матір’ю дитини Віктора Павлика, вона була його концертним директором і помічницею – займалася безпосередньо організацією виступів. Тому вона, як ніхто інший знає, наскільки проблемно було організувати захід, коли артист п’яний. Саме вона поспішила позбавити Віктора Франковичу від цієї залежності.

“Коли я зустріла Віктора Франковичу, у нього були великі проблеми з алкоголем. Наскільки великі, що була реанімація, були дуже довгі запої. Кожен раз, коли я приїжджала в реанімацію, ніякої дружини там не було. Був водій Вася, який все життя поруч з Віктором Франковичу “,

– зізналася Катерина Репяхова.

Віктор Павлик
Віктор Павлик

Репяхова зазначила, що їй зовсім не соромно говорити про це, тому що зараз її чоловік і батько її дитини переміг цю залежність, живе нормальним життям, може собі дозволити в міру випити по важливого приводу. І все вкидання його колишньої дружини Репяхова нібито пропускає повз себе.

Віктор Павлик та його дружина Катерина
Віктор Павлик та його дружина Катерина

Також жінка помітила, що ходити на інтерв’ю з цього приводу вона не буде. Так вона прокоментувала те, що їй вже почали писати журналісти і кликати “поговорити “.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею