Федір Добронравов став безробітним

Author name 1 Травня 2020 в 09:05

Поділитися статтею

Федор Добронравов
Федор Добронравов

Зірка серіалу “Свати” через світову пандемію позбувся усіх своїх проектів і сидить вдома абсолютно без роботи.

Для людей творчих професій режим карантину, як і для багатьох інших, обернувся кризою і безробіттям.

Зірка серіалу “Свати”, справжній улюбленець глядачів Федір Добронравов у відвертому інтерв’ю зізнався, що теж залишився без роботи і сидить зараз вдома з сім’єю на самоізоляції.

Актор поділився, що усі його проекти на даний момент заморожені. Але він не втрачає бадьорості духу. За словами Добронравова, ситуацію у світі можна порівняти з нещасним випадком, який не можна ні передбачити, ні обговорювати.

Через всесвітній карантин довелося призупинити і головний проект Федора на сьогодні — зйомки 7-го сезону серіалу “Свати”. Планувалося, що робота над створенням нових серій буде відновлено на початку липня. Але поки що про це точно ніхто не говорить, адже режим самоізоляції можуть продовжити.

Федор Добронравов в сериале "Сваты"
Федір Добронравов у серіалі “Свати”

Сам же актор зізнався, що це найважчий період у його житті, і він вперше стикається з подібним. Навіть у суворі кризові 90-ті у нього була робота в театрі “Сатирикон”. Тоді всі актори отримували копійки і працювали на одному тільки ентузіазмі. На жаль, у сучасній ситуації у людей і зовсім немає можливості відвідувати будь-які громадські місця, у тому числі і театри.

Але Добронравов все одно радий тому, що він живий і здоровий — а все інше з часом обов’язково налагодиться.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею