Карма тут як тут: колишній чоловік Лорак дарує новій нареченій діаманти, доки мовчунка Кароліна гладшає

Author name 19 Липня 2022 в 20:07

Поділитися статтею

Ані Лорак виступає у Вірменії
Ані Лорак виступає у Вірменії

Про колишню “українку” Ані Лорак ми майже не чуємо. Поки всі думали, що вона переживає важкі часи на теплих островах, Ані Лорак помітили у несподіваному місці.

Нагадаємо, що з початку вторгнення росії в Україну Кароліна Куєк так і не висловила своє ставлення до того, що відбувається. Цим вона не на жарт розлютила своїх колишніх шанувальників з України. Слухачам незрозуміло, як можна мовчати в такий лихоліття для рідної країни. Співачка не висловилася з цього приводу і не поспівчувала навіть своїм близьким, які перебувають в Україні.

Ані Лорак гастролює Вірменією
Ані Лорак гастролює

Але нещодавно Ані Лорак, яка відмовилася гастролювати росією, була помічена в сонячній Вірменії. Вона виступала, хто б міг подумати, на весіллі. Такого раніше не було. Глядачі відзначили розповнілі форми Кароліни та безглузде червоне вбрання з воланами на стегнах, яке робило її ще повнішою.

У той час, коли колишній чоловік Кароліни Мурат Налчаджиоглу займається підготовкою до весілля, співачка заробляє собі на життя виступами на корпоративах.

Хто не знає, колишній чоловік Ані Лорак зробив пропозицію своїй нареченій восени 2021 року. Його обраницею стала українка, візажистка Лілія Реус. Дівчина жила у Києві, виховує доньку від першого шлюбу. Нещодавно вона вітала свого майбутнього чоловіка із днем народження.

View this post on Instagram

A post shared by @__l_i_l_i_a___

До речі, після вторгнення росії в Україну співачка піддавалася колосальному тиску від аудиторії. Вона довго ігнорувала всі коментарі та повідомлення з проханням позначити свій бік у конфлікті, а потім взагалі видалила сторінку в соцмережах. Колишні шанувальники Ані Лорак з України коментують те, що відбувається, коротко і з глузуванням:

  • “Так їй і треба”;
  • “Бумеранг повернувся?”;
  • “Надуло”.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею