Карма тут як тут: колишній чоловік Лорак дарує новій нареченій діаманти, доки мовчунка Кароліна гладшає

Про колишню "українку" Ані Лорак ми майже не чуємо. Поки всі думали, що вона переживає важкі часи на теплих островах, Ані Лорак помітили у несподіваному місці.

Нагадаємо, що з початку вторгнення росії в Україну Кароліна Куєк так і не висловила своє ставлення до того, що відбувається. Цим вона не на жарт розлютила своїх колишніх шанувальників з України. Слухачам незрозуміло, як можна мовчати в такий лихоліття для рідної країни. Співачка не висловилася з цього приводу і не поспівчувала навіть своїм близьким, які перебувають в Україні.

Ані Лорак гастролює Вірменією
Ані Лорак гастролює

Але нещодавно Ані Лорак, яка відмовилася гастролювати росією, була помічена в сонячній Вірменії. Вона виступала, хто б міг подумати, на весіллі. Такого раніше не було. Глядачі відзначили розповнілі форми Кароліни та безглузде червоне вбрання з воланами на стегнах, яке робило її ще повнішою.

У той час, коли колишній чоловік Кароліни Мурат Налчаджиоглу займається підготовкою до весілля, співачка заробляє собі на життя виступами на корпоративах.

Хто не знає, колишній чоловік Ані Лорак зробив пропозицію своїй нареченій восени 2021 року. Його обраницею стала українка, візажистка Лілія Реус. Дівчина жила у Києві, виховує доньку від першого шлюбу. Нещодавно вона вітала свого майбутнього чоловіка із днем народження.

До речі, після вторгнення росії в Україну співачка піддавалася колосальному тиску від аудиторії. Вона довго ігнорувала всі коментарі та повідомлення з проханням позначити свій бік у конфлікті, а потім взагалі видалила сторінку в соцмережах. Колишні шанувальники Ані Лорак з України коментують те, що відбувається, коротко і з глузуванням:

  • “Так їй і треба”;
  • “Бумеранг повернувся?”;
  • “Надуло”.

Схожі статті

Астаф’єва фарбується, бо сива, а Аліна Гросу, бо соромиться: чому українські красуні змінили колір волосся

Відомі українські зірки Астаф'єва та Гросу розповіли, навіщо фарбують своє волосся. Виявляється, причина не лише у бажанні змінити імідж і бути несхожими на себе.

Пісні гречаники нашвидкуруч: смачні, бюджетні та соковиті. Цей рецепт точно сподобається вам простотою

Ви ніколи й подумати не могли, що пісні гречаники можуть бути настільки смачними. Обов'язково спробуйте приготувати апетитну закуску за цим простим рецептом.

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.