З’явилися повідомлення про розлучення Брежнєвої та Меладзе: “Віа Гра не допомогла”

У Мережі вже кілька років обговорюють розлучення української співачки Віри Брежнєвої та продюсера грузинського походження Костянтина Меладзе. Розлучення відбулося?

Брежнєва та Меладзе не з’являються разом на людях, і дуже давно. Нещодавно, у середині червня, Костянтин Шотаєвич Меладзе перевіз із Києва до Італії, колишню дружину з дітьми. ЗМІ пишуть, що зараз в італійському будинку Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе української співачки не спостерігається. Продюсер живе із колишньою.

Крім того, Віра Брежнєва, як відомо, вкрала Костянтина з родини, у неї ніколи не було теплих дружніх стосунків із екс-дружиною Меладзе. Ще з часів гурту “Віа Гра”, де виступала Брежнєва, ходили чутки про роман співачки-продюсера, перша дружина Кості набралася сміливості та запитала білявку про роман із одруженим, вона зробила круглі очі, і все заперечувала. Кінець цієї брехні в квадраті ми вже знаємо – багаторічне кохання, яке переросло в офіційний шлюб.

Атмосфера в сім’ї Костянтина Шотаєвича, якщо вірити чуткам, зараз може бути надто напруженою ще й з іншої причини. Віра Брежнєва яро підтримує Україну, їздить до волонтерських штабів, допомагає жінкам та дітям, Меладзе теж проти війни, яку розв’язала Росія, але він не хоче сильно голосно висловлюватись у пресі, щоб не втратити роботу (а отже й гроші) на всіх фронтах. Зараз у зіркової сім’ї майже немає роботи, саме тому старій та новій родині Меладзе доводиться тулитися разом.

Схожі статті

Борода, довге волосся та блакитні очі: Алан Бадоєв приголомшив фото свого сина від Жанни Бадоєвої

Відомий український режисер вперше за довгий час показав свого дорослого сина, батьком якого став у шлюбі з колишньою дружиною. Як виглядає нащадок Алана та Жанни Бадоєвих?

Смачна та пишна випічка: кекс із маком та вишнею. Красивий у розрізі десерт прикрасить ваш святковий стіл

Приготування смачного та вишуканого кексу, який поєднує в собі ніжний смак шоколаду, вишні та легкість білого коржа з маком. Цей десерт стане чудовим доповненням до будь-якого столу.

Раз, два і готово: простий рецепт часниково-сирних булочок раніше й не знала, а тепер печу ледь не щодня

Такі чудові булочки є дуже смачними. Особливо коли вони ще теплі. До того ж булочки дуже поживні. Саме тому такі смаколики можна брати на перекуси у школу та на роботу.