Ледве говорить: Хворий Корчевніков вийшов на зв’язок

Відомий російський актор і телеведучий Борис Корчевніков вийшов на зв'язок після того, як публіка дізналася про його проблеми зі здоров'ям. Говорить артист насилу.

Борис Корчевніков здобув широку популярність в серіалі “Кадети”, проте акторську кар’єру особливо не став розвивати, обравши для себе шлях телеведучого. Його шоу “Доля людини” – одне з найбільш популярних на російському телебаченні. При цьому глядачі цікавляться не лише поворотами долі популярних людей, котрі стають героями проекту. Також багатьом цікавий сам Борис.

Відомо, що він глибоко віруюча православна людина, від стосунків вільний і ніколи не був одружений, а в 2015 році почалася його боротьба з хворобою.

Хвороба Бориса Корчевнікова

Корчевникову 7 років тому видалили пухлину у мозку. Аналіз показав, що новоутворення було доброякісним, проте проблеми зі здоров’ям явно позначилися на Борисі – як зовні, так і внутрішньо. Глядачі неодноразово помічали, як різко телеведучий набирав і скидав вагу, в окремих ефірах було дуже чутно, наскільки важко йому даються розмови.

Хворий Корчевніков вийшов на зв'язок
Хворий Корчевніков вийшов на зв’язок

Чутки про погіршення стану Корчевнікова регулярно розходяться по мережі. Цього разу представник Бориса заспокоїв шанувальників та заявив, що немає жодного приводу для занепокоєння. Втім, найуважніші помітили, що останнім часом артист почав дивно моргати, навіть завчений текст насилу говорить і робить незрозумілі паузи.

Хворий Корчевніков заговорив про звільнення

На тлі чергових пліток проблем зі здоров’ям Корчевніков навіть заговорив про звільнення з федерального телебачення. Причина в тому, що він практично живе на роботі, зйомки часто допізна, а за кілька років існування “Долі людини” у студії побували вже всі зірки шоу-бізнесу. До речі, навіть українка Ані Лорак була у гостях у Корчевнікова.

Хворий Корчевніков вийшов на зв'язок
Хворий Корчевніков вийшов на зв’язок

Нагадаємо, Бориса Корчевнікова включено до списку санкцій України за його позицію з приводу російського вторгнення на українську територію.

Схожі статті

Закуска з листкового тіста з начинкою з сиру, шинки й картоплі: рецептом поділився знайомий. Ніяких пиріжків

У світі кулінарії завжди є місце для відкриттів, особливо коли йдеться про закуски, які вражають своєю оригінальністю та смаковими нюансами.

Хто привітав Аллу Пугачову з 75-м ювілеєм, а хто удав, що навіть не знає Примадонну: Кароль, Melovin та інші

"Тій жінці, що співає" виповнилось 75. Колись кожен ювілей Примадонни ставав грандіозною подією для всієї країни, а на її концерт з цього приводу не можливо було дістати квиток. А що ж зараз?

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.