Стала відома реальна причина розлучення мера Києва Віталія Кличка після 25 років шлюбу: “Є якась Либідь”

Author name 23 Серпня 2022 в 18:08

Поділитися статтею

Нещодавно мер Києва Віталій Кличко в одному з інтерв’ю зізнався, що тепер холостяк. Віталій та його дружина Наталія вирішили розлучитися після 25 років спільного життя. За словами Віталія, причиною розлучення стали різні інтереси.

Нещодавно стало відомо, що колишній чемпіон у суперважкій вазі та нинішній мер Києва Віталій Кличко та його дружина Наталія більше не пара. Останні роки подружжя жило у різних країнах: Віталій в Україні, а Наталя – у Німеччині. За словами чоловіка, у них з дружиною вже давно було різне життя та різні інтереси і тому вони прийняли взаємне рішення розлучитися.

Невдовзі й сама Наталія Кличко прокоментувала заяву свого чоловіка. Вона опублікувала у своєму Інстаграм-блозі пост, у якому підтвердила розлучення з Віталієм та подякувала йому за роки, які вони прожили разом. Наталя підкреслила, що рішення розлучитися було обопільним та виваженим.

Проте нещодавно відомий телеведучий Слава Дьомін проговорився, що Віталій Кличко має іншу жінку і саме це стало причиною його розлучення.

Серце Віталія Володимировича зайняте не лише Кієм, Хоривом та Щеком, а є ще якась Либідь, про яку він поки що не розповідає.

, – заявив Дьомін у програмі ” Слава ПРО “.

Нагадаємо, Віталій та Наталя Кличко стали під вінець ще у 90-х роках. Вони мали багато спільних інтересів, найбільше їх пов’язував спорт. Поки Віталій займався боксом, Наталя була професійною гімнасткою. Вони були однією з найвідоміших та найщасливіших пар. У 2000 році у них народився син Єгор-Деніель, через 2 роки на світ з’явилася дівчинка Єлизавета-Вікторія, а в 2005 році у них народився син Максим-Олександр. Нині діти Наталії та Віталія живуть та навчаються у Великій Британії.

З 2014 року Віталій Кличко почав будувати політичну кар’єру в Україні, а Наталя залишилася жити у Німеччині. Жінка почала займатися йогою та медитаціями. Зараз вона позиціонує себе як інструктора з йоги.

Варто зазначити, що після початку повномасштабної війни на території України Наталя Кличко допомагала збирати гроші на потреби потерпілим у війні людям та співпрацювала з фондом братів Кличків.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею