Вова Дантес округлив очі від подиву: кого Даша Кацуріна у 16 років вкрала з сім’ї

Шоумен Володимир Дантес та дизайнер Даша Кацуріна перестали приховувати свої стосунки, зізнавшись один одному в коханні на багатотисячну аудиторію. Для шанувальників це не стало новиною, вони давно підозрювали, що між парою є щось більше за дружбу.

Ця новина не стала єдиною: у своєму телеграм-каналі Даша Кацуріна розповіла ще одну особисту таємницю. Виявляється, багато років тому, ще в 16-річному віці, Даша стала причиною розлучення чоловіка.

Було мені 16, і я дуже закохалася у хлопця, він був одружений. А мені було на це байдуже, на неї байдуже. Я робила все, щоб він пішов до мене. Він пішов і одружився зі мною.

Треба сказати, Даша прямо не називала імені чоловіка, але фанати й так зрозуміли, що йдеться про її колишнього Михайла Кацуріна. Відомо, що Михайло Кацурін родом із Бердянська, але з 2005 року живе у Києві. Тут Кацурін розвивав свою кар’єру, став співвласником відомих молодіжних клубів. Тут він познайомився зі своєю першою дружиною Євгенією. У 2015 році їхні стосунки закінчилися, а ось із Дашею у цей час все тільки починалося. У шлюбі вони народилися двоє дітей, будучи разом сім років. Нині вони залишилися друзями та партнерами. Їхнє дітище – мережа ресторанів.

Колишнє подружжя Даша та Михайло Кацуріни
Колишнє подружжя Даша та Михайло Кацуріни

Примітно, що про розлучення пари Дантес-Дорофєєва та Кацурін-Кацуріна повідомили шанувальникам із різницею в один день. Шанувальники вважають, що причиною розставання стало нове кохання – Надя Дорофєєва увела Кацуріна з родини, адже до цього Даша скаржилася, що чоловік їй зраджує. Виходить, що бумеранг наздогнав Дашу дуже швидко. За словами закоханих, із колишніми вони підтримують спілкування та дружбу, не тримають один на одного зла. Зародження почуттів між Дашею та Вовою сталося не так швидко, як у їхніх колишніх. Дантес став справжнім другом та підтримкою для неї у непростий час, таким чином дружба переросла у кохання.

Схожі статті

Переможниця “МастерШеф-12” Валерія Матрохіна зізналася, чому не працює кухарем: “Інші мрії і цілі”

Валерія Матрохіна, після перемоги у відомому кулінарному шоу, розповіла, чому не працює кухарем. Дівчина поділилась, що розвивається в іншій сфері.

Знайшла рецепт в старому записнику: торт Наполеон як у дитинстві. Заварний крем до нього роблю з секретиком

Приготувавши Наполеон по цьому рецепту, ви більше ніколи не купуватиме цей торт в магазині. До вашої уваги рецепт швидкого, доступного і нереально смачного торта Наполеон.

Куди зник перший переможець шоу “Зважені та щасливі” хокеїст Микола Ворошнов: “У вас ожиріння 18-го ступеня”

Всі українці з захопленням спостерігали, як 180-кілограмовий Микола Ворошнов втратив половину ваги на шоу "Зважені та щасливі", здобувши перемогу. Дізнаймося, чим нині займається чоловік.