Кацуріна зізналась, чому просить доньку не розповідати їй про Дорофєєву та не слухати пісні колишньої Дантеса

Даша Кацуріна зізналась, що просить свою доньку нічого не розповідати їй про нову обраницю її колишнього чоловіка. Знаменитість відверто озвучила причину такого прохання

Відома українська рестораторка Даша Кацуріна в інтерв’ю для Василіси Фролової поділилась із шанувальниками тим, як вона обговорювала з дітьми розлучення зі своїм колишнім чоловіком Михайлом Кацуріним. Окрім того, артистка поділилась своїми переживаннями стосовно подій, що стали для неї сильним ударом.

Для українців новина про те, що Даша і Михайло Кацуріни розлучаються, стала неочікуванною і шокуючою
Для українців новина про те, що Даша і Михайло Кацуріни розлучаються, стала неочікуванною і шокуючою

Знаменитість відверто заявила, що Михайло повідомив їй про те, що хоче розстатись вже, коли вона була за кордоном. Дашу Кацуріну рішення вже колишнього чоловіка сильно вразило й буквально вибило з колії, проте дівчина намагалась спокійно сприйняти ситуацію. Більше за все колишнє подружжя переживало за емоційний стан своєї старшої доньки. Кацуріна зізнається, що вони з чоловіком мусили відвідувати психотерапевта, щоб дочка не вирішила, що розлучення відбулось через неї. Проте, дівчинка все зрозуміла.

Окрім того, зірка поділилась деталями того, як зараз відбувається спілкування дітей із батьком. Кацуріна заявила, що вона ні в якому разі не забороняє дітям зустрічатись із Михайлом Кацуріним та Надею Дорофєєвою, проте просить доньку не обговорювати з нею теми, які стосуються нової обраниці її колишнього чоловіка. Також рестораторка просить не вмикати пісні співачки при ній.

Даша Кацуріна відверто розповіла про те, що просить доньку не обговорювати з нею теми, які стосуються Надії Дорофєєвої
Даша Кацуріна відверто розповіла про те, що просить доньку не обговорювати з нею теми, які стосуються Надії Дорофєєвої

Даша Кацуріна чесно зізналась, що їй все ще боляче та неприємно думати про те, як з нею вчинив Михайло Кацурін.

Це було дуже боляче. Я спочатку плакала, ховалася, але нічого не розповідала. А потім я вирішила поспілкуватися з нею, сказала, що мені може бути боляче

– прокоментувала Кацуріна.

Дівчина додала, що вона добре ставиться до того, що її колишньому чоловіку та його новій коханій вдалось побудувати із дітьми такі чудові стосунки, проте Даша Кацуріна поки що не готова слухати про це. Українська рестораторка також зізналась, що вважає треки Дорофєєвої класними і дозволяє старшій дочці їх слухати, проте просить при ній не вмикати композиції.

Схожі статті

Рецепт топової закуски на святковий стіл: груша, запечена з сиром. Вишукано й просто. Гості завжди у відпаді

Рецепт цієї закуски став вже топовим. Запечена груша завжди привертає до себе увагу поціновувачів не тільки смаком, а й показним виглядом. Отже, страва вишукана та святкова.

Він обрав кохання та свободу: як зараз живе комік Євген Сморигін з “Дизель Шоу” разом з дружиною й 3 дітьми

У світі шоу-бізнесу не так часто зустрінеш людину, яка здатна не лише розважати своєю талановитістю, але й вражати людяністю, порядністю та звичайністю.

Так готують в Америці. Салат Голлівудська зірка від Євгена Клопотенка: курка, бекон, томати й ще багато чого

Рецепту цього цікавого салату близько 90 років. Правда чи ні, але є така версія, що саме в Голлівуді вперше його приготували. Звідти й назва. Так, принаймні стверджує зірковий кухар Євген Клопотенко.