Родина Софії Ротару радіє довгоочікуваному поповненню: син співачки Руслан Євдокименко на 7 небі від щастя

Син відомої української співачки Софії Ротару Руслан Євдокименко показав нового домашнього улюбленця сім'ї. В родині довгоочікуване поповнення.

Софія Ротару не дуже часто з’являється в Мережі з новинами з особистого життя. Прихильникам пощастило, що це робить її син Руслан Євдокименко, який на сторінці в Instagram показав нового члена родини. На фото його донька Соня тримає на руках щеня Голді з кудрявою шубкою бежевого забарвлення.

Голді! Ласкаво просимо в родину!

– написав Руслан Євдокименко.

Породу собачки син Софії Ротару в підписі не назвав, але припущення користувачів Instagram про те, що це мальтіпу, виявилися помилковими. Руслан Євдокименко в коментарях сказав, що порода Голді називається кавапу. Це результат схрещування спанієля та пуделя.

Нагадаємо, на початку повномасштабної війни росії проти України син і онук Софії Ротару потрапили в гучний скандал, коли здійснили спробу незаконно виїхати за кордон під час мобілізації. Чоловіків затримали і надали цій ситуації розголосу в ЗМІ, але ніхто з зіркової родини не коментував скандал. Пізніше після невдалої спроби пересікти український кордон онук Ротару натякнув, що він вже не в країні, опублікувавши фото з Франції.

Родина Софії Ротару радіє довгоочікуваному поповненню
Родина Софії Ротару радіє довгоочікуваному поповненню

Софія Михайлівна на днях засвітилася в Києві, прийшовши провідати чоловіка на могилу в річницю його смерті. Він похований на Байковому кладовищі. Онучка Ротару Соня давно живе і вчиться у США. Дівчина будує модельну кар’єру в Нью-Йорку і зустрічається з бізнесменом з рейтингу Forbes. Соня Євдокименко з підліткового віку знімалася для глянцевих журналів. Голді судячи з усього це саме її собака, іноді фото з ним з’являються в її Instagram.

Родина Софії Ротару радіє довгоочікуваному поповненню
Родина Софії Ротару радіє довгоочікуваному поповненню

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?