“Я готова попрощатися зі стосунками”: Оля Цибульська схивлювала прихильників раптовою готовністю до змін

Українська співачка схвилювала своїх прихильників зізнанням у особистих переживаннях. Артистка поділилась думками на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм

Відома українська співачка Оля Цибульська опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм відеоролик, у якому пропонує своїм прихильникам обговорити філософські питання. Так, артистка чесно зізналась, що знайшла відповідь на запитання, яке може змінити ціле життя. Більш того, Оля Цибульська запропонувала шанувальникам відповісти на це питання самим собі.

Оля Цибульська обговорила з фанатами філософське питання

Українська співачка зізналась, що не так давно один з її товаришів запитав у неї, що для артистки важливіше – комфорт і стабільність чи щастя. Так, Оля Цибульська розповіла, що таке питання наштовхнуло її на глибокі думки, втім вона зуміла знайти відповідь. За словами української артистки, вона не тільки відповіла сама собі, але й змушена була практично довести свій вибір.

Оля Цибульська зізналась, що останнім часом замислювалась над важливими та філософськими питаннями
Оля Цибульська зізналась, що останнім часом замислювалась над важливими та філософськими питаннями

Один знайомий запитав мене: “Ти хочеш бути у повному комфорті чи бути щасливою?”. Я сказала, щасливою

– прокоментувала співачка.

Більш того, зізналася Оля Цибульська, вона готова на виправданий ризик. Так, теплий дім із газом та світлом вона з радістю проміняє на потребу проводити вечори при свічках, а комфортне для себе місто, в якому так довго жила, без роздумів змінить на інший населений пункт, у якому продовжить досліджувати свою особистість. За словами артистки, такі рішучі дії мають одну ціль – замістити комфорт постійним почуттям щастя.

Крім того, Оля Цибульська розповіла, що завершити стосунки, які не приносять їй радості, навіть попри те, що здаються ідеальними, для неї легко. Українська співачка сміливо заявила, що вона готова на будь-який ризик, якщо він здатний принести в життя артистки більше барв та замінити нудну стабільність на яскраве щастя.

Шанувальники Олі Цибульської прокоментували несподіване зізнання. Так, декотрі з фанатів заявили, що вони дотримуються такої самої позиції, проте інша частина прихильників висловила свою незгоду. Загалом, українській співачці вдалось змусити чималу кількість людей замислитись над особистими цінностями.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?