Ведучий “Світ навиворіт” Діма Комаров у камуфляжній амуніції показав квартиру, в яку “прилетіло”: “Безсилля”

Дмитро Комаров показав наслідки прильоту
Дмитро Комаров показав наслідки прильоту

Дмитро Комаров здобув свою популярність завдяки телепроєкту “Світ навиворіт”. Український телеведучий та журналіст до початку повномасштабної війни багато подорожував, але з початком вторгнення почав займатись волонтерством та благодійністю. Так, останній пост знаменитості присвячений збору на потреби українців.

Новий допис в Інстаграмі Дмитра Комарова

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм відомий український ведучий поділився дописом, у якому розповів про “прильоти”, які стаються на території всієї України. Так, знаменитість опублікував фотографію, на якій у військовій формі тримається за “хвіст” ракети від РСЗВ “Смерч”. Аби дістати до кінчика ракети ведучому довелось встати на стілець – таким чином знаменитість добре продемонстрував масштаби зброї.

Дмитро Комаров показав ракету, яка влучила в будинок цивільного на Харківщині
Дмитро Комаров показав ракету, яка влучила в будинок цивільного на Харківщині

Український телеведучий зазначив у описі до нової публікації, що такі фотографії давно нікого не дивують та точно не лякають. Крім того, артист пригадав вчорашній обстріл України та зазначив, що кожен може докласти зусиль, аби подібних руйнувань більше не було. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм Дмитро Комаров розповів про ініціативу зі створення флоту морських дронів.

Чим зараз займається Дмитро Комаров?

В одному з інтерв’ю український журналіст розповів, чим він нині займається та чи планує повертатись до професійної діяльності. Так, за словами телеведучого, з перших днів повномасштабної війни він став займатись волонтерською діяльністю та не покидав Києва. У відповідь на запитання своїх колег про продовження професійної діяльності, Дмитро Комарова зазначив, що тимчасово він поставив роботу “на паузу”.

Дмитро Комаров зізнався, що він не часто думає про те, що повертатись до своєї основної роботи зараз є найважливішим питанням. Знаменитість зізнався, що зараз його думки займають абсолютно інші питання, а тим, що станеться з телебаченням та його бізнесом, він не дуже переймається.

Що буде з бізнесом, телебаченням – я не хочу про це думати

– прокоментував ведучий.