Колега Софії Ротару пояснив її мовчання в питанні війни: “Михайлівна дуже скромна людина, говорить музикою”

Відома українська співачка й досі замовчує війну в Україні. Втім, колега Софії Ротару спробував виправдати її мовчання. Чому артистка саме так реагує на те, що відбувається в країні?

Український продюсер, музикант і співак висловився на підтримку української легендарної Софії Ротару. Так, Руслан Квінта зізнався, що він дуже схожий на свою зіркову колегу. В останньому інтерв’ю для “КП Україна” знаменитість розповів, як ставиться до того, що Софія Ротару не коментує війну в Україні.

Квінта виправдав Ротару

Так, у своєму останньому інтерв’ю знаменитість поговорив із журналістами про поведінку Софії Ротару. На думку Руслана Квінти, українська співачка мовчить про події в рідній країні, адже не хоче робити собі ім’я на таких трагічних подіях. Продюсер заявив, що Софія Ротару не бажає піаритись на війні.

Знаменитість зазначив, що легендарній співачці є з ким обговорювати те, що відбувається навкруги, а тому немає потреби зайвий раз намагатись зробити собі рейтинги в мережі.

У неї, як і у мене, є з ким спілкуватися. Я взагалі не люблю цього всього показушного. І до війни я жив у своєму творчому світі

– прокоментував Квінта.

Руслан Квінта пояснив мовчання Ротару
Руслан Квінта пояснив мовчання Ротару

Крім того, додав знаменитість, він помітив, що нині з’явилось багато людей, які хочуть “зловити хайп” на горі інших. Руслан зізнався, що таким чином люди просто розпиляють свою внутрішню енергію. Проте, за словами Квінти, він, як і Софія Ротару, не хоче дарма витрачати власні сили на те, щоб сподобатись комусь.

Український продюсер звернув увагу на схожість з відомою співачкою. За словами Руслана, їхня схожість полягає в тому, що вони обидва не говіркі та сором’язливі. Знаменитість звернув увагу на те, що він, як і Ротару, рідко дає інтерв’ю, а також не особливо любить брати участь в телепроєктах.

Софія Ротару мало говорить про війну
Софія Ротару мало говорить про війну

Саме в цьому, на думку Руслана Квінти, причина того, що Софія Ротару майже не говорить в особистому блозі про війну в Україні. Більш того, артист пригадав, що сенс життя полягає в тому, аби про тебе говорили лише хороше, коли тебе не стане. А ось думати про те, що про тебе пишуть за життя – марна справа.

Руслан Квінта також зазначив, що він не розуміє, що має говорити Софія Ротару, адже українська співачка розмовляє піснями та музикою – так само як і він.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.