Тіна Кароль показала, як її син схожий свого померлого батька: 14-річний Веніамін Огір засвітився на відео

Відома українська співачка Тіна Кароль показала, як її єдиний син схожий на свого покійного батька Євгена Огіра, який помер в 2013 році від раку.

Тіна Кароль активна користувачка популярних соціальних мереж. У неї є свій Інстаграм-блог, профіль у ТікТок, канал у Телеграмі, на Ютубі. Все це на мільйонну аудиторію, яка слідкує за життям улюбленої співачки. На цей раз зірка поділилася щемливими кадрами з покійним чоловіком Євгеном Огіром та їх сином Веніаміном. Вони наглядно показують, як сильно хлопчик схожий на свого померлого батька.

Как выглядит муж и сын Тины Кароль
Тіна Кароль показала, як її син схожий свого померлого батька

Коротке відео Тіна супроводила музикою зі своєї пісні “Намалюю тобі зорі” та підписала його сердечками.

Тіна Кароль показала, як її син схожий свого померлого батька
Тіна Кароль показала, як її син схожий свого померлого батька

Прихильники артистки дуже розчулилися кадрами та відмітили, що Веніаміна вже не відрізнити від Євгена і це правда, він дуже схожий на тата.

Нагадаємо, Тіна Кароль вийшла заміж за свого продюсера Євгена Огіра в 2008 році, тоді ж у подружжя народився первісток Веніамін. Пара не ховалася від камер і часто виходила разом на світські заходи, ставши однією з найкрасивіших в українському шоу-бізнесі, але в 2012 році Євген рідко почав виходити в світ. Через деякий час стало відомо, що чоловік Тіни Кароль проходить лікування від раку шлунку, він помітно схуд, будучи завжди в тілі, та змарнів.

Первый муж Тины Кароль
Тіна Кароль показала, як її син схожий свого померлого батька

Пара шукала найкращих медиків і в один момент хвороба відступила, але потім різко повернулася і забрала життя Огіра весною в 2013 році. Ставши вдовою, Тіна Кароль залишилася одна з сином і без грошей, тому що витратила всі збереження на лікування коханого, однак у неї не було варіантів здаватися, вона взяла себе в руки і змогла знову стати на ноги. Більше заміж артистка не виходила, але її підозрювали в романі з молдавським співаком Даном Баланом і хореографом з її балету Дмитром Жуком.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?