Донька Пугачової Орбакайте відреагувала на заяву матері про цькування сім’ї: “Дивно, що не поїхала з країни”

Author name 8 Грудня 2022 в 23:12

Поділитися статтею

Христина Орбакайте підтримала Пугачову в мережі
Христина Орбакайте підтримала Пугачову в мережі

Донька відомої російської співачки Алли Пугачової лаконічно відреагувала на заяви матері в мережі. Зірці вже лагідно “порадили” виїхати до Примадонни за кордон

Відома російська співачка Христина Орбакайте надає перевагу мовчанню у питанні російської агресії на території України. Втім, нещодавно артистка неоднозначно відреагувала на висловлювання своєї матері. Хоча вона погодилась із Аллою Пугачовою в питанні, що лише дотично стосується війни в Україні, росіяни розцінили це різко.

Христина Орбакайте підтримала Аллу Пугачову

На особистій сторінці російської Примадонни у соціальній мережі Інстаграм з’явився допис, у якому артистка просить Бога вибачити тим людям, які доклались до активного цькування її родини, яка залишилась на теренах росії. Більш того, Алла Пугачова зазначила, що деякі “продажні лицеміри та брехуни” організувались проти зіркової сім’ї.

Багато хто мене запитує, яким чином я виношу замовне цькування нашої родини. Як? А ось так. Це вид з мого вікна. Грудневе небо над Землею Обітованою

– написала Пугачова.

View this post on Instagram

A post shared by ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey)

Під новим дописом російської співачки з’явився неоднозначний коментар її доньки. Так, Христина Орбакайте залишила декілька емоджі – серце та складені разом у молитві долоні. З чим погодилась донька Алли Борисівни, зрозуміти важко. Нині Христина Орбакайте не залишається мовчазною загадкою – кого та що підтримує зірка, а також у що вірить, наразі невідомо.

Реакція росіян на коментар Орбакайте

Варто зазначити, що у російських медіа вже відреагували на реакцію Христини Орбакайте стосовно позиції її мами. Так, видання “7Дней.ru” на офіційній сторінці в соціальній мережі Інстаграм зазначило, що, хоча співачка підтримала Аллу Борисівну, це ніби-то не означає того, що вона поділяє думку матері. Відтак, зазначили журналісти росЗМІ, поведінка Орбакайте залишається доволі дивною.

Можна припустити, що медіа лагідно натякнуло російській виконавиці на потребу покинути країну слідом за матір’ю, адже у своєму коментарі стосовно неоднозначної реакції артистки на висловлювання Алли Пугачової, було зазначено: той факт, що вона досі залишається на теренах рідної держави – дивний.

Дуже дивно, що Христина Орбакайте з таким ставленням до всього, що наразі відбувається, досі не поїхала з країни

– прокоментувало видання “7Дней.ru”.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею