Головна героїня “Вендзей” поцупила танок у Вєрки Сердючки: порівнюємо танцювальні рухи двох зірок

Author name 17 Грудня 2022 в 09:12

Поділитися статтею

Вєрка Сердючка виконала танок раніше, ніж Вендзей
Вєрка Сердючка виконала танок раніше, ніж Вендзей

Численні фанати Вєрки Сєрдючки, побачивши танець із серіалу “Венздей”, пригадали, що деякі рухи Дженні Ортеги вже бачили раніше у виконанні героїні Андрія Данилка. Невже сплагіатила?

Уважні тіктокери заявляють, що голлівудська зірка запозичила свій танець в українського артиста. Кінороби неодноразово наголошували, що Ортега сама придумала собі рухи, які згодом стали вірусними в Інтернеті. Та українці точно знають, що задовго до Дженні щось подібне вже робила Вєрка Сердючка на сцені. Якби обох зірок вбрати в однаковий одяг, то їхні рухи нічим би не відрізнялися.

Відвідувачі мережі стали жваво обговорювати інцидент з плагіатом, щиро радіючи, що закордонні зірки беруть приклад з українських. Патріотично налаштована частина публіки висловилася однозначно:

“Ніяка Венздей не переплюне нашу Сердючку”.

“Українці і тут попереду і перші”.

“Віруся найкраща!”

@olenkakr24

#wensdayaddams #wensday #сериалвэнздей #сериалwednesday #адамс

♬ sonido original – whyborne

Але були й такі, що намагалися приписати авторство дивних рухів Михайлу Поплавському.

Оля Полякова

@polyakova_olya

♬ original sound – heyy

Хай там що, але танок Вендзей нікого не давав спокою. Коли його оприлюднили на Netflix, все більше людей стали намагатися повторити рухи. Не залишилася осторонь і почесна блондинка. Задля виконання Полякова заплела кіски і вбралася в чорну сукню. Щоправда, місце для знімання вибрала доволі оригінальне – ванну кімнату.

Павло Зібров

Хореографією Вендзей Адамс надихнувся й народний артист. Він виклав своє бачення танцю в Інстаграмі. Але танцював не один, а у супроводі іншого персонажа із фільму жахів – руки.

Вбрався оспівувач “Мертвих бджіл” у жовто-блакитне вбрання, пояснивши, що публіці ТікТоку дане відео зайшло ідеально, тож артист вирішив перевірити, чи гідно оцінять його танцювальну творчість підписники Інсти.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею