Розгулюють по Берліну вдвох: в парах Валерія і Костянтина Меладзе розлад. Буде заміна Джанабаєвій і Брежнєвій?

57-річний співак Валерій Меладзе дав концерт в Берліні та вивів на сцену старшого брата, 59-річного композитора Костянтина Меладзе. Дружин братів з ними не було.

Відомий російський продюсер і композитор Костянтин Меладзе зник з радарів після того, як поширилися чутки про його розлучення зі співачкою Вірою Брежнєвою. З 24 лютого 2022 року екс-солістка групи “ВІА Гра” активно підтримує Україну, займається благодійною і волонтерською діяльністю, а її зірковий чоловік мовчить і не висловлює ніякої позиції стосовно війни.

Пара перестала з’являтися на нових спільних фото і виходити разом в світ, тому влітку 2022 року заговорили, що Меладзе і Брежнєва розлучилися. Цю інформацію знаменитості не прокоментували.

Брати Меладзе засвітилися в Берліні без Джанабаєвої і Брежнєвої
Брати Меладзе засвітилися в Берліні без Джанабаєвої і Брежнєвої

Вперше за цей час композитор вийшов з тіні і зробив це на концерті у молодшого брата Валерія Меладзе в Берліні. Після паузи в гастрольній діяльності артист поновив виступи і відправився в тур по Німеччині. На концерті в столиці співак попросив вийти на сцену Костянтина. Брати засвітилися в Інстаграм-блозі учасниці “ВІА Гри” Софії Тарасової.

Брати Меладзе засвітилися в Берліні без Джанабаєвої і Брежнєвої
Брати Меладзе засвітилися в Берліні без Джанабаєвої і Брежнєвої

Скандально відома блогерка Лєна Міро не розуміє, чому музиканти не взяли з собою співочих дружин Альбіну Джанабаєву і Віру Брежнєву. Вона запідозрила, що в сім’ях зірок не все гаразд і брати можуть знаходитися в пошуках заміни своїм вже не таким молодим обраницям, якими вони були колись.

Що мене здивувало — а чому брати самі? У обох є дружини. Невже в сім’ях розлад? Як інакше зрозуміти братів Меладзе, розгулюючих по Берліну вдвох? Ні, ну нічого такого в цій передбачуваній події немає — обидва до Віагрових були одружені, так чому б знову не розлучитися?

– заявила Міро.

Нагадаємо, в шлюбі Костянтина Меладзе і Віри Брежнєвої немає спільних дітей. У Валерія Меладзе і Альбіни Джанабаєвої троє спадкоємців, старший син з’явився на світ ще коли вони приховували свій роман.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?