Український лозунг виліз боком Меладзе: артисту пригорозили позбавити громадянства – відразу “перевзувся”

Author name 3 Січня 2023 в 17:01

Поділитися статтею

Валерій Меладзе побоявся, що його позбавлять російського громадянства за підтримку України
Валерій Меладзе побоявся, що його позбавлять російського громадянства за підтримку України

Російські пропагандисти закликають владу позбавити співака Валерія Меладзе російського громадянства за слова “Героям слава”. Артист відреагував на скандал навколо нього.

Нещодавно в Мережі з’явилося відео з закритої вечірки в Дубаї, де виступав відомий російський співак Валерій Меладзе. Так, в короткому ролику Валерій відреагував на слова одного з гостей у залі, який викрикнув відомий український лозунг “Слава Україні”. Співак відхилив мікрофон і сказав “Героям слава”, показавши своє справжнє ставлення до війни, що розв’язала росія. Після цього Меладзе неголосно сказав у мікрофон, що він тут поза політикою  і попросив не галасувати.

Ролик розлетівся по всій росії і його вже посмакували всі пропагандисти, які почали висказуватись, що за таке Меладзе потрібно позбавляти не звань і нагород, а “виганяти з росії”.

Схоже, співака це добряче зачепило і він вже встиг прокоментувати те, що відбувається, у своєму Інстаграм-блозі.

Стало відомо, де пропадав Валерій Меладзе
Стало відомо, де пропадав Валерій Меладзе

Як, відомо, Валерій Меладзе раніше був проти війни, однак не коментував напад росії на Україну. Втім, після погроз про позбавлення громадянства співак назвав війну конфліктом, а росіян та українців “близькими народами”.

Люди, я хочу, щоб Ви почули мене, і зрозуміли мої слова. Ось уже 10 місяців я, як і багато інших людей, живу з відчуттям тяжкості та горя. Так сталося, що гаряче любимі мною народи перебувають у конфлікті, у якому гинуть люди. Я не можу і не хочу нікого ненавидіти і не намагаюсь нікому догодити. Я мрію лише про те, щоб антагонізм припинився і між близькими народами встановилася згода. І задля цього я ладен віддати всі сили.

Валерій Меладзе закрив можливість коментувати цей допис в Інстаграмі.

Судячи зі слів Меладзе, він, ймовірно, боїться аби його позбавили російського громадянства. Співак навіть не називає війну війною, а конфліктом, адже за слово “війна” в росії можна піти за грати.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею