Цибульській порадили змінити зовнішність: фани звернули увагу на недолік, який заважає співачці стати успішною

Українська співачка ніколи не належала до типу людей, які незадоволені своєю зовнішністю. Так, нещодавно фанати звернули увагу Цибульської на недолік у її зовнішності, який стоїть на заваді до всесвітнього визнання

Важко сказати напевно, що саме прославило Олю Цибульську більше – її вокальні навички та професійна діяльність чи відмінне почуття гумору та гострий язик. Втім, попри це українська співачка не страждає на брак уваги зі сторони шанувальників. Іноді здається, що за нею настільки ретельно спостерігають, що часто це навіть переходить межі.

Останній такий випадок стосувався поради змінити свою зовнішність. В особистому блозі Оля Цибульська вирішила влаштувати зі своїми шанувальниками вечір відповідей на їхні запитання. Так, артистка запропонувала підписникам уявити, що вони разом зустрілись на каву, тому в них з’явилась запитати абсолютно все, що їх цікавить.

Оля Цибульська відповіла на цікаве запитання від шанувальника
Оля Цибульська відповіла на цікаве запитання від шанувальника

Одному з підписників зірки стало цікаво, чи погодилась б Оля Цибульська зробити пластичну операцію, якби це точно допомогло її музичній кар’єрі. Мова йшла про те, аби “підправити” свій ніс.

Українська співачка чітко відповіла на запитання й заявила, що вона не бачить абсолютно ніякого зв’язку між ринопластикою та успішністю кар’єри. За словами зірки, успіх артиста визначає абсолютна риса – риса внутрішня, а не зовнішня. Саме тому Оля Цибульська впевнена, що їй не потрібно робити пластичну операцію. Ба більш, за зізнанням артистки, вона обожнює свій ніс.

Ринопластика ніяк не впливає на кар’єру. Мені супер подобається мій ніс. Кар’єра – це про впевненість у собі. У мене її достатньо

– прокоментувала відома українська співачка в особистому блозі.

Нова історія в особистому блозі української співачки, в якому вона відповіла на запитання шанувальника
Нова історія в особистому блозі української співачки, в якому вона відповіла на запитання шанувальника

Так, Оля Цибульська вважає свою зовнішність ідеальною, втім її відмінне почуття гумору не дозволило їй не покепкувати з пропозиції підписників замислитись над ринопластикою. У доказ своїх слів артистка навела приклад дуже відомої жінки, яка попри всю критику зі сторони публіки досягла успіху. Зірка опублікувала кадри відомої голлівудської актриси Сари Джесіки Паркер і поцікавилась, чи вдалось би зірці стати всесвітньо відомою співачкою, якби вона підправила свій ніс.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?