Віктор Перехрест розповів, що сталося з переможцем МастерШеф-4 Євгеном Злобіним з Маріуполя: “Не бачив Женю”

Учасник кулінарного шоу МастерШеф розповів про свого колегу та товариша Євгена Злобіна, який народився та жив у Маріуполі. Перехрест зізнався, що сталось з його другом після початку повномасштабної війни

Євген Злобін дуже швидко став улюбленцем мільйонів українців. Кулінар взяв участь у популярному шоу МастерШеф 2014 року, а у столицю приїхав з Маріуполя. Євген не приховував, що на проєкт прийшов заради грошей – хлопець не хотів популярності, йому хотілось фінансово допомогти своїй родині.

До участі в проєкті Злобін вже працював кулінаром і мав профільну освіту, проте не хотів починати будувати кар’єру у сфері, яка завжди приваблювала його, адже побоювався, що на “великій кухні” не зможе досягти успіху. Проте, участь у телепроєкті МастерШеф довела йому зворотне – Євген Злобін завжди мав потенціал, проте не міг його розкрити.

Євген Злобін з МастерШефу-4
Євген Злобін з МастерШефу-4

Після завершення шоу кулінара спіткала неочікувана та шалена популярність, проте Євген Злобін не соромився зізнаватись: він не просто не бажав всеукраїнського визнання, вона його дуже дратувала. Так, переможець четвертого сезону популярного кулінарного шоу зізнавався, що в нього ніколи не було мети стати зіркою завдяки проєкту.

Після завершення МастерШефу Євген Злобін продовжив працювати за фахом, став шеф-кухарем. Крім того, кулінар почав не лише готувати, а й навчати цього інших. Переможець четвертого сезону МастерШефу проводив кулінарні майстер-класи – і для дорослих, і для дітей.

Переможець 4 сезону МастерШефу
Переможець 4 сезону МастерШефу

Проте, багатьох шанувальників наразі цікавить зовсім не те, чим займався кулінар після перемоги у МастерШефі. Так, фанати постійно намагались знайти відповідь на запитання, де зараз Євген Злобін та чи все з ним добре. На це запитання відповів його колега, кулінар Віктор Перехрест. Так, на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм чоловік відповідав на запитання своїх підписників. Один із шанувальників Перехреста спитав, чи бачився той з Євгеном Злобіним.

За словами Віктора Перехреста, він вже дуже давно не бачився зі своїм товаришем, але може сказати напевно, що з Євгеном все добре. Кулінар не уточнив, де саме знаходиться наразі Злобін, проте запевнив фанатів, що за нього можна не переживати.

Історія з особистої сторінки Віктора Перехреста в соціальній мережі Інстаграм
Історія з особистої сторінки Віктора Перехреста в соціальній мережі Інстаграм

Поділитися статтею

Зараз читають

У продажу з'явилися квитки на суд Єфремова

У мережі стали продавати квитки на суд Єфремова: є місця в першому ряду

На російському сайті оголошень "Авіто " з'явилися в продажу несподівані товари - квитки на суд над актором Михайлом Єфремовим.
Анатолій Анатоліч

Анатолій Анатолич розкрив секрет чому його кума Loboda мовчала про події в Україні після...

До вторгнення російських окупантів в Україну українська співачка Світлана Лобода активно будувала свою кар'єру в росії. Проводила гастролі росією
Анна Трінчер потрапила в неприємну ситуацію в поїзді

Зірку серіалу “Школа” пограбували в поїзді, поки вона спала в закритому купе

Зірка серіалу "Школа" і вокального проекту "Голос країни" Анна Трінчер в Інстаграм-акаунті повідомила не надто приємну новину - вночі її обікрали в поїзді.

Популярне за тиждень

Популярне