45-річна Лідія Таран висловилась про своє рішення навчатись у Франції: “З мого боку було трішки божевільно”

Під час повномасштабної війни ведуча ТСН Лідія Таран разом з донькою від Доманського переїхала до Франції. Там зірка стала студенткою французького університету. Як проходить її навчальний рік, Таран відповіла в ефірі 1+1

Відома українська телеведуча та кореспондентка Лідія Таран після початку повномасштабної війни переїхала разом з донькою до Франції. Знаменитість зізнавалась, що довгий час думала про те, аби повернутись до рідного Києва, втім після влучання ракети поруч зі своїм будинком, вирішила з міркувань безпеки залишитись за кордоном.

З часом знаменитість обжилась у Франції, її донька від Андрія Доманського почала ходити до школи, а сама Лідія Таран пішла зі студії ТСН і вступила до французького університету. Втім, Лідія Таран не покинула рідну студію зовсім – тепер вона дистанційно працює кореспонденткою. Про зміни в житті, навчання у ВНЗ, а також про життя своєї доньки Лідія Таран розповіла в прямому ефірі “Сніданку з 1+1”.

Лідія Таран стала студенткою закладу вищої освіти у Франції
Лідія Таран стала студенткою закладу вищої освіти у Франції

Лідія Таран про навчання у Франції

Зі своїми колегами Нелею Шовкопляс і Єгором Гордєєвим вона обговорила своє навчання у закордонному університеті. Наразі відомо, що знаменитість фундаментально підійшла до вищої освіти, оскільки вже зараз пише наукові роботи та есе французькою мовою. За словами Лідії Таран, наразі їй досі важко писати та розмовляти французькою – ведуча зізналась, що переоцінила свої можливості.

Проте, додала Лідія Таран, вона продовжує докладати чималих зусиль, а викладачі розуміють і підтримують українську студентку. Знаменитість також зазначила, що вже склала 13 іспитів, але поки результатів немає – вони прийдуть у лютому.

Я розумію, що трошки погарячкувала. Тому що конкурувати з людьми, які вже сьомий рік навчаються, народилися в цій країні й це їхня рідна мова – з мого боку було трошки божевільно. Але є підтримка

– прокоментувала Лідія Таран.

Українська ведуча розповіла про навчання у Франції
Українська ведуча розповіла про навчання у Франції

14-річна донька Лідії Таран Василина навчається одразу у двох коледжах – українському та французькому. Втім, зізнається ведуча, її доньці вивчення іноземної мови дається набагато простіше, оскільки Василині не потрібно писати величезні наукові роботи. Лідія Таран зізналась, що вони дуже підтримують і допомагають одна одній.

Поділитися статтею

Зараз читають

Слони з слоненятами

(Відео) Мати-слониха незвично подякувала людям, які врятували її слоненяти

Експерти по слонах констатують, що слони коли не можуть впоратися з важкою ситуацією в житті вдаються досить часто до допомоги людей.
Що може зробити вашу квартиру неохайною

Речі, які надають квартирі неохайний вигляд

Є речі, які навіть сами чисту і доглянуту квартиру можуть перетворити в неохайну. Далі ви дізнаєтеся що це за речі.
Синтезатор

(Відео) Бабуся співачка Марія Пуш – співає і грає на синтезаторі. Прекрасний голос, але...

Бабуся рулит !!! І при цьому красиво співає !!!! Яка забава для неї на схилі років! Спасибі її дітям і онукам, що дали їй шанс відчути себе!

Кондратюк розповів про пристойні гонорари на “Караоке на Майдані” та “Х-Факторі”: заробив на будинок...

Популярний телеведучий та продюсер Ігор Кондратюк порушив тему гонорарів, які заробив за роки роботи в таких шоу, як "Караоке на Майдані" та "Х-Фактор".

Популярне за тиждень

Популярне