Лозовицька з Холостяка-12 розповіла, чим її не влаштовував Топольський: “Таке можливо лише під прицілом камер”

Переможниця Холостяка-12 Лозовицька зазначила, що вона не отримала в стосунках того, чого очікувала – турботу та відчуття, що її цінують. Катя впевнена, що для Топольського така поведінка можлива лише "на камеру"

Реаліті-шоу “Холостяк” – одне з найпопулярніших телепроєктів в Україні. Глядачі уважно спостерігають за розвитком стосунків на телеекранах, проте рідко пари залишаються разом надовго. Переможницею крайнього сезону “Холостяка” стала модель Катерина Лозовицька. Після фінального епізоду реаліті дівчина будувала стосунки з Алексом Топольським, проте їхня романтична історія завершилась розставанням.

Про це три дні тому стало відомо з постшоу “Холостяка-12”, в якому Топольський і Лозовицька зізнались, що більше вони не разом. Нагадаємо, що раніше головний герой крайнього сезону реаліті вже розповідав, чому не склались їхні з Катериною стосунки. Алекс Топольський зізнався, що йому не вистачало пристрасті у взаєминах з Лозовицькою. Дівчина також вирішила розповісти про те, чого не вистачало їй.

Переможниця Холостяка-12 і головний герой реаліті зустрічались недовго
Переможниця Холостяка-12 і головний герой реаліті зустрічались недовго

Лозовицька про розрив з Топольським

На особистій сторінці української моделі в соціальній мережі Інстаграм з’явився допис, у якому вона детально розповідає про те, чим саме була незадоволена в стосунках зі своїм колишнім. За словами дівчини, вона очікувала на базовий мінімум, проте навіть цього не отримала.

Крім того, зазначила Катерина Лозовицька, у цих стосунках залицятись мусила вона, а не Алекс Топольський. Переможниця Холостяка-12 зауважила, що саме чоловік чекав від неї уваги, подарунків, слів захоплення, похвали і компліментів.

Проте, далеко не це стало причиною їхнього розриву. Катерина Лозовицька зауважила, що вона чекала від свого коханого розуміння та підтримки, проте нічого не отримувала. Модель зізналась, що їй хотілось відчувати себе комфортно та впевнено поруч з чоловіком, бути в ньому впевненою. Ба більш, зазначила Лозовицька, Алекс Топольський навіть не цікавився її життям.

Але, певно, що таке для Алекса можливо лише під прицілом камер

– прокоментувала Катерина Лозовицька.

Алекс Топольський не виправдав очікувань Лозовицької
Алекс Топольський не виправдав очікувань Лозовицької

Наразі зіркові колишні не змогли вирішити цей конфлікт, оскільки Топольський вважає правим у цій ситуації себе, а Лозовицька впевнена, що має рацію саме вона.

Поділитися статтею

Зараз читають

Моліться з вірою!

3 сильних молитов за заблукалих. Читайте ці молитви за тих, хто в них потребує...

Тим, хто не був наближений до Господа, ми повинні молитися про їх порятунку і про те, щоб вони наблизилися до Христа.

Дочка Алли Пугачової Ліза Галкіна причепурилася і скопіювала мамин образ: сама собі стиліст

Дочка Максима Галкіна і Алли Пугачової Ліза причепурилася, скопіювавши відомий мамин образ. Їй всього 7, а вона вже сама собі стиліст.
Де гепард?

Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд гепардуа в степовій місцевості

Уважній людині, або тій, хто вже не раз проходив такі тести на уважність, достатньо тридцять секунд, щоб вирішити завдання зі знаходження гепарду в степовій місцевості.
Простий рецепт лінивого хачапурі

Лінивий і швидкий хачапурі на кефірі за 10 хвилин, що не зашкодить вашій фігурі...

Лінивий хачапурі можна приготувати на сніданок або на перекус. Виходить ситно, можна їсти в гарячому і в холодному вигляді.

Популярне за тиждень

Популярне