На кого вчиться єдиний син Тіни Кароль: здобуває освіту за кордоном, щоб повернутися в Україну зі знаннями

Відома українська співачка Тіна Кароль виховує 14-річного сина Веніаміна Огіра від шлюбу з продюсером Євгеном Огіром. Хлопець вчиться за кордоном.

Тіна Кароль залишилась сама з маленьким сином в 2013 році, коли її коханий чоловік Євген Огір помер від онкологічного захворювання. Вені тоді було 4 роки, а вже коли настав час іти в школу, співачка відправила дитину на навчання в зовсім іншу країну і навіть не поїхала з ним.

Веніамін став учнем елітної Repton Preparatory School у Великобританії. Там є можливість жити в гуртожитку, але Тіна влаштувала сина в родину з України, яка туди емігрувала, щоб Веня був в рідному оточенні і виховувався в українській культурі.

Тіна Кароль зі своїм сином Веніаміном
На кого вчиться єдиний син Тіни Кароль

Хлопчик радує зіркову маму успіхами і гарними відмітками, крім навчання у нього багато інших захоплень. Він танцює гопак, грає на барабанах і фортепіано, займається фехтуванням, дзюдо.

Коли почалась повномасштабна війна, Веніамін став волонтером і на кишенькові збереження купив солодощі і на вокзалі у Варшаві зустрічав сім’ї українських біженців та пригощав їх дітей, щоб хоч трохи зарадити їхньому горю.

В інтерв’ю Тіна розповідала, що в перший день російського вторгнення серйозно поговорила з сином, сказала йому, що буде дуже зайнята і що він має бути чоловіком:

Я йому сказала, що почалася війна, але ти дорослий, ти маєш зібратися і твоє головне завдання як молодого солдата добре вчитися, щоб твої знання потім знадобилися

, – сказала Кароль в ТСН.

Свекруха Тіна Кароль розповіла про вимоги до дівчини 14-річного сина Веніаміна
На кого вчиться єдиний син Тіни Кароль

Співачка бачить своє майбутнє і майбутнє сина тільки в Україні, але яку професію він збирається опанувати поки не відомо. Шанувальники зірки припускають, що з шоу-бізнесом хлопець зв’язуватись не буде, тому що він дуже скромний і не особливо любить публічну увагу, хоч і обидва його батьків з цієї сфери.

Популярне

Схожі статті

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.

Рецепт на вагу золота: м’ясні гнізда з грибами та яйцями готую на всі свята. Ніхто не вірить, що це просто

Існують рецепти, які цінуються як справжній кулінарний скарб, адже їхній смак і вигляд підкорюють з першого ж погляду та шматочка. Одним із таких є рецепт м'ясних гнізд з грибами та яйцями.