Марина з “Холостяка-12” викрила Алекса Топольського в брехні про його заробіток у США: “Грошей у нього немає”

Учасниця популярного українського реаліті про кохання зізналась, що вона могла б полюбити Алекса Топольського навіть за тих умов, що в нього немає шалених статків

Після фіналу реаліті-шоу “Холостяк-12” учасниці проєкту почали висловлюватись стосовно обману, який стосувався реального заробітку. Так, наприклад Юля “Медуза” зазначила, що ніякого бізнесу в чоловіка за кордоном немає, а працює він просто рієлтором. Дівчина зауважила, що чимало її знайомих з наближеного до Топольського кола заявляли, що ні про які мільйони та квартири мови йти не може.

В інтерв’ю для Вікторії Сіроклин ексучасниця популярного реаліті-шоу “Холостяк-12” косметолог Марина ще на телепроєкті запідозрила, що насправді чоловік не успішний бізнесмен. Нещодавно дівчина висловилась про заробіток головного героя крайнього сезону шоу Алекса Топольського. За словами косметолога Марини, схоже, що насправді в чоловіка все не так добре, як він розповідав.

Марина з Холостяка-12 розповіла про статки Топольського
Марина з Холостяка-12 розповіла про статки Топольського

Ба більш, дівчина вважала, що в чоловіка й зовсім немає грошей. Втім, цей факт не бентежив дівчину – вона була готова закохати в Топольського з заплющеними на всі проблеми очима. Марина зауважила, що не переймалась через відсутність заробітку, адже вважає, що всього можна досягти разом.

Навіть якщо бачу, що в нього грошей немає, що він не дуже розумний, я можу заплющити на все це очі

– прокоментувала дівчина.

Алекса Топольського запідозрили в обмані
Алекса Топольського запідозрили в обмані

Проте, продовжила Марина, якщо її не бентежила відсутність грошей, відсутність щирості для неї була катастрофічною. Дівчина зауважила, що не вважала емоції Алекса Топольського реальними та часто ловила себе на думці, що їй здається, ніби чоловік грає на камеру.

Поділитися статтею

Зараз читають

Настя Каменських зворушила фото з дитиною і зізнанням

Вічно “вагітна” Настя Каменських показала фото з дитиною: “Ще один привід нагадати про це”...

Відома українська співачка Настя Каменських поділилась своєю благодійною ініціативою, до якої закликала долучатись всіх бажаючих і всіх хто може.
Камалія

Феномен Камалії: що зробило популярною Наталю Шмаренкову, і як вона зараз живе?

Дівчина на ім'я Наталя Шмаренкова, яка зараз відома всій Україні під псевдонімом Камалія, росла у звичайній родині.
Моліться з вірою!

Молитви про фінансову стабільність і достатку. Читайте з вірою в серці!

Великий Боже, я вклоняюся Твоєму хреста, просячи фінансового благословення в моєму житті. Я ніщо без Тебе, але з Тобою можливо все.
Наталія Мосейчук показала наймолодшого журналіста країни

Наталія Мосейчук показала наймолодшого журналіста України: “Хлопцю 12 років і він вже зробив 120...

Відома українська журналістка Наталія Мосейчук вирішила познайомити шанувальників зі своїм колегою – журналістом, різниця у віці з яким у неї складає 37 років

Популярне за тиждень

Популярне