У 2023 армія маленьких українців поповниться: очікують на появу дітей Чмерковський, Тарабарова, Аделіна Делі

Навіть під час війни люди думають про життя і всіма силами намагаються його продовжити. От і українські знаменитості готуються стати батьками, щоб поповнити ряди земляків.

Макс Чмерковський

Відомий хореограф, що встиг засвітитися у популярних шоу “Холостяк” та “Танці з зірками”, нині перебуває у щасливому очікуванні разом із дружиною. Пета Маргатройд похвалилася в Інстаграмі, що невдовзі на світ з’явиться Чмерковський №2.

Подружжя Чмерковських очікує на другу дитину

Подружжя давно збиралося подарувати 5-річному синочку братика, та цей шлях виявився надто складним. Пета втрапила до лікарні з короною. Там з’ясувалося, що вона вагітна. Макс у цей час перебував у Києві у кріслі судді на “Танцях”, тому міг підтримати кохану лише теплим словом на відстані. Звісно, маля жінка тоді втратила. Після того було ще два викидні, і врешті все залагодилося.

Аделіна Делі

Ще одна учасниця “Танців з зірками” й “Холостяка” сповістила радісну звістку. Танцівниця похвалилася в мережі світлинами з чималим животом. Та засиджуватися в декреті Аделіна не планує. Збирається відразу після пологів пристати до роботи.

Аделіна Делі в очікуванні первістка

Делі танцює в балеті Насті Каменських. Дівчину в “Танцях з зірками” ми бачили двічі. Вона виходила на паркет з репером Серьогою та футболістом Сергієм Мельником. З “Холостяком” Аделіні не пощастило. В 12-му сезоні вона вибула з шоу вже в другому ефірі.

Світлана Тарабарова

Руда співачка очікує на третю дитину і вже сповістила широкому загалу її стать. Під час гендер-паті майбутня мама з чоловіком Олексієм Бондарем і старшими дітьми відкрили коробку, в якій були приховані повітряні кульки.

Третя вагітність Світлани Тарабарової протікає доволі складно

За рожевим кольором присутні втямили, що в подружжя з’явиться дівчинка на додачу до 4-річного сина і 2-річної доньки. Підписники й колеги радо привітали родину з майбутнім поповненням веселими смайликами.

Поділитися статтею

Зараз читають

Тіна Кароль і Дан Балан

Як би виглядав син Тіни Кароль і Дана Балана: нереальний красавчик (ФОТО)

Чутки про те, що між Тіною Кароль і Даном Баланом не просто дружні стосунки ходять вже дуже давно. Нещодавно Тіна Кароль підігріла ці чутки, коли в інтерв'ю програмі "ЖВЛ" зізналася, що готова до нових відносин і мріє про ще одну дитину.

Потап повернувся в Україну і пояснив, чому півроку переховувався за кордоном: “Я працював увесь...

Відомий український виконавець та продюсер Потап уперше за весь період повномасштабної війни в Україні повернувся на батьківщину з-за кордону. Артист прийшов у студію програми "Cніданок з 1+1" та розповів, чим він займався весь цей час.
Тоня Матвієнко

Тоня Матвієнко показала себе в дитинстві і порівняла з нинішньої дочкою Ніною: схожі?

Відома українська співачка Антоніна Матвієнко виховує двох дочок - старшу Уляну і молодшу дівчинку Ніну.
Моліться з вірою!

4 найсильніших молитов про міцне здоров’я. Читайте з вірою в серці!

Господи, я молюся про сильне та енергійне тіло, яке може легко виконувати важку роботу, займатися фізичними вправами та мати сильний опір хворобам.

Популярне за тиждень

Популярне