У 2023 армія маленьких українців поповниться: очікують на появу дітей Чмерковський, Тарабарова, Аделіна Делі

Навіть під час війни люди думають про життя і всіма силами намагаються його продовжити. От і українські знаменитості готуються стати батьками, щоб поповнити ряди земляків.

Макс Чмерковський

Відомий хореограф, що встиг засвітитися у популярних шоу “Холостяк” та “Танці з зірками”, нині перебуває у щасливому очікуванні разом із дружиною. Пета Маргатройд похвалилася в Інстаграмі, що невдовзі на світ з’явиться Чмерковський №2.

Подружжя Чмерковських очікує на другу дитину

Подружжя давно збиралося подарувати 5-річному синочку братика, та цей шлях виявився надто складним. Пета втрапила до лікарні з короною. Там з’ясувалося, що вона вагітна. Макс у цей час перебував у Києві у кріслі судді на “Танцях”, тому міг підтримати кохану лише теплим словом на відстані. Звісно, маля жінка тоді втратила. Після того було ще два викидні, і врешті все залагодилося.

Аделіна Делі

Ще одна учасниця “Танців з зірками” й “Холостяка” сповістила радісну звістку. Танцівниця похвалилася в мережі світлинами з чималим животом. Та засиджуватися в декреті Аделіна не планує. Збирається відразу після пологів пристати до роботи.

Аделіна Делі в очікуванні первістка

Делі танцює в балеті Насті Каменських. Дівчину в “Танцях з зірками” ми бачили двічі. Вона виходила на паркет з репером Серьогою та футболістом Сергієм Мельником. З “Холостяком” Аделіні не пощастило. В 12-му сезоні вона вибула з шоу вже в другому ефірі.

Світлана Тарабарова

Руда співачка очікує на третю дитину і вже сповістила широкому загалу її стать. Під час гендер-паті майбутня мама з чоловіком Олексієм Бондарем і старшими дітьми відкрили коробку, в якій були приховані повітряні кульки.

Третя вагітність Світлани Тарабарової протікає доволі складно

За рожевим кольором присутні втямили, що в подружжя з’явиться дівчинка на додачу до 4-річного сина і 2-річної доньки. Підписники й колеги радо привітали родину з майбутнім поповненням веселими смайликами.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.