Від трьох до семи: у кого із зіркових батьків найбільше дітей – Падалко, Хамайко, Гордон, Доманський та інші

Багато успішних українських зірок вміють суміщати кар'єру в шоу-бізнесі та велику сім'ю. Найкраще це доводять приклади багатодітних знаменитостей.

Марічка Падалко і Єгор Соболєв

Чоловік Марічки Падалко зізнався телеведучій в коханні з передової
Чоловік і діти Марічки Падалко

Журналістка ТСН Марічка Падалко в шлюбі з Єгором Соболєвим народила трьох дітей, а до цього вона була одружена 15 років з іншим чоловіком, але стати батьками у них не виходило. У Марічки і Єгора хлопчик Михайло і дві дівчинки, Марія і Катерина.

Валентина Хамайко і Андрій Оністрат

Валентина Хамайко с мужем и детьми
Валентина Хамайко і Андрій Оністрат з дітьми

Телеведуча 1+1 Валентина Хамайко разом зі своїм чоловіком, бізнесменом Андрієм Оністратом виховує дві доньки і два сина. Дівчат звуть Соломія і Мирослава, а хлопців Михайло і Андрій.

Олег Скрипка і Наталія Сидь

Діти Олега Скрипки
Діти Олега Скрипки

Лідер групи “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка створив велику родину зі своєю другою дружиною Наталією Сидь. Пара виховує чотирьох дітей – Романа, Устима, Олесю і Зоряну.

Андрій Доманський

Діти Андрія Доманського
Діти Андрія Доманського

Шоумен Андрій Доманський двічі був одружений і декілька років жив у цивільному шлюбі з журналісткою Лідією Таран. Від першого шлюбу у нього залишився син Василь і дочка Лада. Від стосунків з Лідією Таран – дочка Василина, вона зараз із зірковою мамою живе у Франції. З третьою обраницею Доманський став батьком двох дівчат, Кіру і Віру. Також у дружини телеведучого є син від іншого чоловіка, який виховується в їх сім’ї, пасинка звати Артем.

Дмитро Гордон

Родина Дмитра Гордона
Родина Дмитра Гордона

Журналіст Дмитро Гордон – найбагатодітніший в українському шоу-бізнесі. Всього у нього семеро дітей. Старші – Ростислав, Дмитро, Єлизавета і Лев, вона народились в першому шлюбі Гордона. З другою дружиною Олесею Бацман журналіст продовжив “розмножуватися” і на світ з’явились три дівчинки – Санта, Аліса, Ліана.

Також по троє дітей у телеведучої Катерини Осадчої, пари Григорія і Христини Решетнік, Ольги Фреймут, Олени і Сергія Кравців, Альоші і Тараса Тополі, Надії Мейхер, Дяді Жори, Сергія Притули.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.