Михайло Поплавський втрапив у гучний скандал: спробував виправдатись за неналежне ставлення до своїх студентів

Скандально відомий український артист і ректор столичного університету вкотре зганьбився перед своїми студентами. Михайло Поплавський невдало спробував виправдатись

Михайло Поплавський, відомий український артист і науковець, на жаль, заробив собі недобру славу у стінах університету, в якому працює ректором. Знаменитість часто дозволяє собі зайвого у спілкуванні зі студентами навчального закладу, а нещодавно й взагалі втрапив у декілька гучних скандалів одночасно. Який “концерт” влаштував Михайло Поплавський цього разу?

Михайло Поплавський вкотре втрапив у скандал під час зустрічі зі студентами
Михайло Поплавський вкотре втрапив у скандал під час зустрічі зі студентами

Поплавський звернув увагу на зайву вагу студентки

Нещодавно у мережі почало ширитись відео, на якому відомий український музикант проводив день відкритих дверей у Київського національного університету культури та мистецтв. У ході розмови одна з абітурієнток, з якими проводив зустріч безпосередньо ректор Поплавський, запитала, чи будуть їх пригощати варениками під час кейтерингу.

Михайло Поплавський зневажливо кинув, що дівчині нібито слід звернути увагу на свою фігуру: “Подивися на себе, ще вареники тобі”. Присутні на зустрічі студенти звернули увагу на неналежну відповідь артиста і поцікавилися, чому він дозволяє собі таку поведінку.

Студенти поцікавились у Михайла Поплавського, чому він дозволяє собі неналежну поведінку
Студенти поцікавились у Михайла Поплавського, чому він дозволяє собі неналежну поведінку

“Я до студентів на “ви” не звертаюсь”

Хлопець з залу спитав у Михайла Поплавського, як той може називати університет, яким керує, найсучаснішим в Україні, якщо дозволяє собі зневажливі зауваження на адресу студенток, а також звертання до інших на “ти”.

Втім, відповідати на запитання Михайло Поплавський, судячи з усього, навіть не збирався. Ректор столичного університету спершу заперечив той факт, що поводиться неналежно, а, коли студенти та абітурієнти заявили про наявність доказів, почав стверджувати, що все це – провокації.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Одна половина жіноча, а друга – чоловіча: Ксенія Мішина спантеличила дивним фото Еллерта 15-річної...

Ксенія Мішина посміялася над своїм обранцем Олександром Еллертом, оприлюднивши його архівне фото.

Тіна Кароль похвалилася своєю капустою: заманює молдавського мачо Дана Балана на українські голубчики

Як не дивно, відома українська співачка Тіна Кароль любить займатися садом та городом. Артистка часто милується своїми земельними володіннями та показує їх своїм шанувальникам.
Макс Барських

Макс Барських готується стати батьком: співак показав зворушливий фотознімок

Макс Барських поділився зворушливими знімками з маленькими дітьми. У коментарях прихильники співака відзначили, що йому дуже до лиця батьківство.
Ігор Кондратюк

Ігор Кондратюк вперше показав свою сім’ю: “Щасливий в шлюбі “

Відомий продюсер і телеведучий, а також провідний легендарного шоу "Караоке на Майдані " Ігор Кондратюк багато в чому темна конячка шоу бізнесу.

Популярне за тиждень

Популярне