Не українська красуня: при вигляді дружини-іноземки екс-холостяка Макса Чмерковського у вас відніме дар мови

Перший український холостяк Макс Чмерковський вже давно щасливий у стосунках зі своєю дружиною - професійною танцівницею латинських танців Пітою Маргатройд.

Макс Чмерковський став популярним в Україні після участі в 1 сезоні романтичного шоу “Холостяк”. З переможницею проекту Олександрою Шульгіною у нього нічого не склалося, але його вільне серце заполонила інша красуня.

Зі своєю майбутньою дружиною Пітою Маргатройд Макс познайомився на Бродвеї в 2009 році. Вони разом працювали на однією виставою і крім робочих відносин між ними нічого не зародилося. Їх долі звів проект “Танці з зірками” в Америці. Танцюристи закрутили роман, який протривав 10 місяців, а після вони розійшлись. В інтерв’ю Славі Дьоміну Чмерковський зізнавався, що це було за його ініціативою і зараз він вважає, що був дурнем:

Я просто злякався: раптом у мене в будинку вона. Відкрив дверцята шафи, а там всі її речі. І я злякався

При вигляді дружини-іноземки екс-холостяка Макса Чмерковського у вас відніме дар мови
При вигляді дружини-іноземки екс-холостяка Макса Чмерковського у вас відніме дар мови

Максу знадобилося небагато часу, щоб усвідомити, як сильно він помилився. Піта звісно що дуже образилася і чоловіку довелось постаратися, щоб повернути довіру коханої. Так в 2015 році вони поновили стосунки і Чмерковський зробив пропозицію руки та серця, обравши для цього неймовірне місце – сцену театру Олімпія в Маямі. Маргатройд відповіла “Так”.

З того моменту Макс не сумнівається, що він з тією жінкою, з якою і повинен бути.

При вигляді дружини-іноземки екс-холостяка Макса Чмерковського у вас відніме дар мови
При вигляді дружини-іноземки екс-холостяка Макса Чмерковського у вас відніме дар мови

Перед весіллям Чмерковський і Піта стали батьками – у них народився в 2017 році син Шай-Олександр. В 2023 році Макс разом з коханою дружиною повідомили радісну новину – вони чекають на поповнення. Зіркове подружжя дуже мріяло про другу дитину, але вони довго не могли завагітніти. Перед тим, як це нарешті вийшло, вони перенесли три викидня і невдалу пересадку ембріонів за допомогою процедури ЕКЗ.

Не дивлячись на те, що пара давно разом, вони до сих пір відчувають різницю менталітетів. Макс – українець, Піта – австралійка, через це іноді вони сваряться, бо не розуміють один одного:

Культурна різниця є, але вона мене починає розуміти. Я не хочу, щоб вона до всього звикала, але також і себе не намагаюсь підлаштувати під когось повністю

, – поділився танцюрист Анні Олицькій.

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.