Рідні онуки Софії Ротару не бідують: Соня мешкає в Нью-Йорку, а відпочиває у Флоренції, Анатолій не відстає

Софія Ротару з чоловіком Анатолієм Євдокименком виховали одного-єдиного сина. Руслан, коли виріс, одружився і подарував зірковій мамі двох онуків. Нині Соня й Толік уже дорослі й живуть у своє задоволення.

Анатолій Євдокименко

Хлопчика назвали на честь дідуся, який пішов із життя доволі рано, залишивши свою зіркову дружину вдовою. Софія Михайлівна дуже сильно переживала через втрату близької людини, навіть хотіла відмовитися давати концерти. Та син умовив продовжити співати.

А от онуку, здається, байдуже до творчості. Чоловік днями зустрів 29-річчя. День народження відзначав разом із коханою Елізабет Трейгерман. Дівчина родом з України й працює моделлю.

Ліза своєю чергою привітала іменинника колажем, який складається з фотографій, де вони обнімаються на тлі морських й інших курортів й написала теплі слова. Відчувається, що у пари все добре.

Толік разом із батьком намагалися покинути Україну нелегально. Їх виявили на кордоні і не пропустили. Та згодом Євдокименко-молодший вигулькнув у Європі, похвалившись, що таки зумів перетнути кордон. Тож тепер можна відриватися по повній.

Соня Євдокименко

Онучку назвали на честь бабусі, але дівчина не стала співачкою. Обрала собі шлях моделі. Донька Руслана, як і її брат, не потерпає від постійних бомбардувань і відключень світла, оскільки мешкає не в Києві, а в Штатах.

Онука Ротару має бойфренда, ім’я якого час від часу майорить у списках Форбс. Чоловік серйозно займається IT. Тож закохані можуть собі дозволити відпочинок в італійській Флоренції, попри те, що Соня нещодавно пережила смерть бабусі по материнській лінії.

Соня залюбки позувала на тлі гарних пейзажів, провокуючи появу захопливих коментарів на свою адресу. Старша тезка дівчини теж відзначилася лайком під постом онуки.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.