“Пора вже”: Настя Каменських заговорила про народження первістка на тлі чуток про розлучення з Потапом

Здається, шанувальники відомої української співачки Насті Каменських чекають на народження її дітей набагато більше, ніж сама знаменитість. Нещодавно зірка заговорила про вагітність

Останнім часом у кожній фотографії Насті Каменських її шанувальники знаходять округлий живіт і натяки на вагітність первістком. Втім, у нещодавньому інтерв’ю знаменитість розставила всі крапки над “і” та закликала прихильників бути “екологічнішими” у своїх коментарях щодо особистого життя інших людей.

Відома українська співачка поділилась своїми думками з приводу материнства. Зірка зазначила, що вагітність трапляється тоді, коли треба – дитина сама відчуває, коли потрібно з’явитись у житті своїх батьків. До того ж, зазначила Настя Каменських, відсутність дітей у 35 років її аж ніяк не лякає та не наштовхує на сумні думки.

Настя Каменських відреагувала на коментарі щодо своєї вагітності
Настя Каменських відреагувала на коментарі щодо своєї вагітності

Зірка у новому інтерв’ю зазначила, що всі люди різні, тому не потрібно намагатись “втулити” всіх в одні й ті самі ранки. Знаменитість висловилась і про те, що в кожного свій “таймінг”, а вагітність це справа, яка стається тоді, коли це потрібно.

Артистка зачепила доволі духовну тему, зазначивши, що не вважає правильним планувати народження дитини, оскільки кожна душа самостійно вирішує, коли прийти у цей світ. Крім того, Настя Каменських невтішно висловилась і про ситуації, коли сторонні люди втручаються в життя жінок і намагаються нав’язати важливий вибір.

“Це – особисте питання кожної сім’ї, і його мають вирішувати між собою тільки майбутні мама і тато, – зазначила Настя Каменських, – аж ніяк не родичі, друзі чи ті, хто любить роздавати поради на кшталт: “Тобі пора вже, на що ти витрачаєш своє життя?”

Каменських відповіла на питання фанатів про свою вагітність
Каменських відповіла на питання фанатів про свою вагітність

Нагадаємо, що нове інтерв’ю Насті Каменських вийшло на тлі чуток про їхнє з Олексієм Потапенком розлучення. Нещодавно зірковий оглядач Богдан Беспалов заявив, що з джерел з оточення зіркової пари дізнався про те, що в їхніх стосунках і дійсно все не так добре, як би того хотілось. Блогер зауважив, що пара хотіла розлучитись по-тихому.

До слова, пізніше Потап у коментарі для Ростислава Калацінського, який веде YouTube-канал Rostyslove Production, зазначив, що все це – наклеп і брехня. Насправді вони з Настею Каменських не розлучаються, а в їхніх стосунках все добре.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.