Тіна Кароль розповіла про нову свекруху під час концерту: вони довго обіймалися

Тіна Кароль нарешті розповіла про найкращого чоловіка у своєму житті, а також на концерті всім показала маму цього загадкового чоловіка. Вони довго обіймалися, а їм всі аплодували

Відома українська співачка Тіна Кароль вирушила в концертний тур, вчора артистка відвідала Молдову. Батьківщину знаменитого мачо Дана Балана з яким їй постійно приписували різні романи. Під час свого виступу Кароль зупинилася та розказала, що в залі знаходиться мама Дана- Людмила. Жінки тепло привітали одна одну, із-залу для його мами лунали оплески, які довгий час не закінчувалися. Артистка подякувала їй за такого чудового сина і наголосила, що та народила справжнього красеня, який зайняв другу сходинку після сина Веніаміна, в серці української співачки.

Фрагмент з концерту Тіни, де вона дякує мамі Балана
Фрагмент з концерту Тіни, де вона дякує мамі Балана

“Роман” із колегою по проєкту

Красуні Тіні Кароль постійно приписували романи, які більше, ніж чутки не підтверджувались, тому виключення з Даном Баланом чекати не довелося. Активно ширилися думки, що молдавський чоловік зміг розтопити серце української артистки. Зазвичай ці чутки підігрівалися на проєкті “Голос країни”, адже неозброєним оком можна було побачити ту хімію, яка кружляла навколо колег. Однак Тіна змогла все заперечити і сказала, що флірт – це гра напівтіней романтики. Нав’язати кохання неможливо, вони були щирі і то їх історія.

Кароль тісно прижимається до Балана
Кароль тісно прижимається до Балана

Така відповідь не змогла точно запевнити їх шанувальників, що вони просто колеги або друзі, тому більшість досі губиться в здогадках і не розуміють, що ж насправді відбувається між колегами

Креативний продюсер Володимир Завадюк прокоментував чутки, які швидко заполонили інформаційний простір, на його думку, це навмисно влаштований хайп, який чудово підвищує рейтинги артистам та власне проєкту в якому вони судді, тому ніякого кохання там немає.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.