Коханець Кацуріної Володимир Дантес побачив у потязі дівчину, яка змінила його життя: “Я з тобою одружуся”

Зустрітися, закохатися та прожити все життя разом - мрія багатьох. Та життя настільки непередбачуване, що ніколи не знаєш, яка людина зможе його перевернути догори дригом. В цьому на власному досвіді впевнився Володимир Дантес.

Нове кохання Володимира Дантеса вже перестало бути таємницею для широкої публіки. Даша Кацуріна – молода, стильна, приваблива дівчина, має власний бізнес та двох дітей. Зараз вона знаходиться у Польщі з малечею, а Дантес їх провідує та залишається навіть з ночівлею. Після пара пише відверті повідомлення один одному, хоча й роблять вид, що тримають таємницю про себе.

Парадокс лише в тому, що колишні закохані Дорофєєва-Дантес були близькими друзями з сім’єю Кацуріних, а зараз немов просто помінялись парами, адже й Надя зустрічається з екс-чоловіком Даші.

Даша Кацуріна в купальнику показала, як Дантесу пощастило з нею
Дантес та Кацуріна у спільному відео з закликом допомогти тваринам

Та чи надовго на цей раз вдасться втриматись у стосунках хлопцю? Якщо пригадати історію кохання з Дорофєєвою, то взагалі важко уявити їх один без одного. Здавалося, що їх кохання витримає всі випробування.

Як казав сам Володимир Дантес, випадкове знайомство у потягу з Надією змінило його життя на завжди. На той час вони були практично дітьми: йому всього 23, їй 21. Та вже через годину після знайомства Дантес заглянув у купе Надії та сказав, що вона стане його дружиною. Так і вийшло, хоч і не одразу. Разом пара була трохи більш як 10 років. Спільних дітей не було, бо, як вони розповідали в інтерв’ю, ще занадто молоді та живуть дуже напруженим життям.

Ще закохані та щасливі Дантес та Дорофєєва на віпочинку
Ще закохані та щасливі Дантес та Дорофєєва на відпочинку

Після розлучення вони доволі довго не могли почати нові стосунки. Присвячували пісні один одному, намагалися не виносити інтимні подробиці свого життя на загал. Та час лікує в будь-якому випадку. І те, що здавалося вічним, може стати лише згадкою. Надія і справді змінила Дантеса, стала його музою та допомогла досягти успіху на українській сцені.

А зараз поруч не менш талановита та гарна дівчина, з якою Володимир виглядає дуже щасливим. Він бавиться з її дітьми, знімає смішні фото та відео з Дашею для своїх фанатів. Може, саме в цей раз Дантес знайде своє кохання на все життя?

spot_img

Схожі статті

Ви не повірите, але смакота за пів години можлива: пиріг із замороженими ягодами хочу пекти ледь не щодня

У всесвіті гастрономії існують страви, які вражають не лише своїм неперевершеним смаком, але й захоплюють швидкістю свого приготування, що не впливає негативно на її смакові властивості.

Знайшла рецепт у старому журналі: соковиті м’ясні кульки у вершковому соусі. Безпрограшний варіант обіду!

Соковиті фрикадельки у ніжному вершковому соусі сподобаються всім, адже виходять неймовірно смачними, апетитними та ситними. Скоріше записуйте рецепт!

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.