“Машу я колись била, більше не б’ю”: Оля Полякова відверто розповіла про свої методи виховання

Author name 13 Травня 2020 в 23:05

Поділитися статтею

Оля Полякова з дочками Машею та Алісою
Оля Полякова з дочками Машею та Алісою

Українська співачка Оля Полякова відверто розповіла про те, як виховує своїх двох доньок, в ефірі програми “Правда або дія”.

Співачка Оля Полякова під час карантину вирішила приміряти на себе роль інтерв’юера. На своїй сторінці в Instagram артистка організовує онлайн-зустрічі з різними знаменитостями, з якими веде відверті бесіди.

У цьому шоу, під кодовою назвою “Правда або дія”, відверто говорить і сама Полякова. Вона вже зізналася, що перехворіла коронавірусом і розповіла, що всесвітній сайт “Вікіпедія” бреше про її справжній вік .

Тепер же Оля вирішила відверто поділитися своїми методами виховання дітей. Співачка вже 16 років перебуває у шлюбі з бізнесменом Вадимом Поляковим. Пара виховує двох дочок — 15-річну Машу і 8-річну Алісу.

Оля Полякова с мужем и детьми
Оля Полякова з чоловіком і дітьми

Її старша дочка Маша зараз переживає важкий підлітковий період перехідного віку, тому в пресі часто обговорюють незвичні фото дівчинки тм її витівки.

Зіркова мама зізналася, що раніше могла підняти руку на старшу дочку. У методах виховання Полякова застосовувала не тільки рукоприкладство, а й шантаж і різні маніпуляції.

“Їй можна було дати по голові, і вона приходила в себе”, — відверто розповіла Полякова.

Все змінилося після народження молодшої дочки Аліси. Тоді Оля усвідомила, що методи, які працювали раніше, більше не працюють. Молодша дівчинка росте більш балуваною. Артистка зрозуміла, що якщо підніме руку на дочку, то та їй не пробачить.

Тоді ж вона зрозуміла, що якщо не б’є молодшу дочку, то не може застосовувати рукоприкладство до старшої. З тих пір Оля більше не б’є своїх дітей.

Вважаю, що діти подаровані нам, щоб навчити нас бути матерями”, — підсумувала співачка.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею