Григорій Решетнік пояснив, чому Топольський і Лозовицька з Холостяка-12 й досі сваряться: “Почуття живуть”

Відомий український телеведучий і головний наставник учасників найромантичнішого реаліті-шоу пояснив, чому Алекс Топольський та Катерина Лозовицька не можуть одне одного відпустити

Навіть через багато місяців після завершення реаліті-шоу “Холостяк-12” та розставання головний герой проєкту Алекс Топольський та його переможниця Катерина Лозовицька продовжують публічно сваритись. Коли, здавалося б, вже час поставити крапку й ігнорувати будь-які питання про колишніх, зіркова експара продовжує ледве не визвіряються одне на одного в інтерв’ю та на особистих сторінках у соціальних мережах.

Спершу шанувальники просто спостерігали за тим, що відбувається між колишніми коханцями. Пізніше фанати почали підозрювати, що між Топольським і Лозовицькою, ймовірно, згасли не всі почуття, якщо вони продовжують звертати увагу одне на одного. Здогадки підтвердив головний український Купідон Григорій Решетнік.

Ведучий проєкту Холостяк і Холостячка Решетнік висловився про Топольського й Лозовицьку
Ведучий проєкту Холостяк і Холостячка Решетнік висловився про Топольського й Лозовицьку

Відомий український телеведучий нещодавно запропонував підписникам запитати в нього про все, що їх цікавить. Звісно, не обійшлось без питань про Топольського й Лозовицьку. Григорій Решетнік не став приховувати й чесно зазначив, що всіх деталей їхніх “сімейних мелодрам” не знає, оскільки часу стежити за цим у нього не вистачає. Втім, зауважив зірка, якщо вони продовжують сваритись, отже кохання ще сидить десь глибоко в серці.

Знаменитість висловив свою думку, яка полягає в тому, що колишнім коханим, які залишили стосунки в минулому, байдуже на те, що відбувається в житті їхніх ексдівчини чи ексбойфренда зараз. Втім, додав Григорій Решетнік, якщо Топольському й Лозовицькій не все одно, отже тут дещо інша ситуація.

Григорій Решетнік поставив крапку в питанні сварок Топольського й Лозовицької
Григорій Решетнік поставив крапку в питанні сварок Топольського й Лозовицької

Нагадаємо, що нині і колишній головний герой крайнього сезону “Холостяка”, й переможниця цього ж сезону мають стосунки. Свою нову дівчину Алекс Топольський зустрів на Балі, де нині живе. Катерина Лозовицька ж ні імені, ні зовнішності свого обранця не розкриває.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.