Життя добряче потріпало: Махідевран Султан з “Величного століття” тричі розлучилася і стала матір’ю одиначкою

Красуня Махідевран Султан із серіалу "Величне століття" прославилася на весь світ, але не змогла побудувати щасливу сім'ю. Актриса Нур Феттахоглу - тричі розлучена і має дитину.

42-річна Нур Феттахоглу, яка зіграла підступну та ревниву Махідвран Султан в турецькому серіалі “Величне століття” має дуже цікаву зовнішність з модельною фігурою та європейськими рисами, доповненими східною родзинкою. Така видна жінка завжди могла похвалитися насиченим особистим життям, однак вона фактично повторила долю своєї героїні і не змогла втримати чоловіків поруч. Красуня три рази виходила заміж, причому двічі за одного і того самого чоловіка.

Махідевран Султан з Величного століття тричі розлучилася і стала матір'ю одиначкою
Махідевран Султан з Величного століття тричі розлучилася і стала матір’ю одиначкою

Першим чоловіком знаменитості став Мурат Айсан. Вони зіграли весілля в далекому 2008 році і прожили разом три роки. Причому актриса недовго пробула вільна. Ще через два роки вона повторно вийшла заміж. Її другим обранцем став бізнесмен Левент Везіроглу. Із другим чоловіком Нур прожила два роки, а потім пішла від нього.

Махідевран Султан з Величного століття тричі розлучилася і стала матір'ю одиначкою
Махідевран Султан з Величного століття тричі розлучилася і стала матір’ю одиначкою

Через півроку екс-подружжя помирилося і знову зійшлося. 2016 року у пари народилася донька Еліса Гюзін. Заради спільної дитини Нур та Левент прожили разом ще п’ять років. Пара здавалась ідеальною і щасливою, однак у березні 2021 року пара розійшлася вдруге і остаточно. При цьому опіка над дочкою залишилась у матері, а після розлучення колишні підтримують дружні стосунки і навіть відпочивають разом.

Махідевран Султан з Величного століття тричі розлучилася і стала матір'ю одиначкою
Махідевран Султан з Величного століття тричі розлучилася і стала матір’ю одиначкою

Зірка серіалу “Величне століття” не робить із особистого життя секрету. В Мережу вона часто викладає фотографії зі звичайного життя і показує доньку, яка стала для неї цілим всесвітом. Народження доньки не вплинуло на кар’єру актриси, хоча Нур серйозно ставиться до виховання дитини. Після вагітності та пологів Махідевран швидко повернула колишню форму і її зовнішність продовжує захоплювати шанувальників. Феттахоглу зізнається, що стрункість – це заслуга сімейних генів.

Популярне

Схожі статті

Без борошна та крохмалю: приготувала підливу, яку хочеться пити. Така вже смачна за цим фірмовим рецептом

Приготувати м'ясо – це лише пів справи. Абсолютно нової нотки в смаку можна добитися, застосувавши спеціальну підливу. Як з'ясувалося, її можна приготувати навіть без борошна та крохмалю.

З цим рецептом рибу хочуть їсти навіть діти. Доводиться готувати кожні два дні: рибна запіканка з картоплею

Риба - це дуже корисний і смачний продукт. Хорошим компаньйоном по страві для неї може бути картопля. Сьогодні ми підготували саме такий простий рецепт запіканки, яка підійде і дорослим, і дітям.

У віці ягідки: 46-річна Лідія Таран стала “сонцем” для відомого чоловіка після фіаско з Андрієм Доманським

Після розставання з Андрієм Доманським, телеведуча Лідія Таран стала "сонцем" для іншого чоловіка, якого знають всі українські знаменитості.