Максим Галкін в саду готеля побачив рибу з людським обличчям: довів до істерики Гордона і Нателлу Крапівіну

Пародист Максим Галкін показав, які дива трапляються під час відпочинку у вихідний день. Такої риби він ще не бачив, навіть Гордон коментар залишив.

Не для кого не секрет, що в сучасному світі можливо майже все. Навіть геть незрозумілі речі, можуть відбуватися, як із простими людьми, так і популярними зірками. Цього разу така історія відбулась з Максимом Галкіним, який відпочивав на природі та зміг зняти на свій смартфон унікальну рибу з обличчям. Він щиро здивував своїх підписників та отримав купу коментарів, які підтверджують їх шок.

Максим Галкін здивував своїх підписників в Інстаграмі цікавою знахідкою
Максим Галкін здивував своїх підписників в Інстаграмі цікавою знахідкою

Свій підпис залишив Дмитро Гордон, який швидко зміг “опізнати” обличчя тієї величезної риби. Він написав, що то Кіркоров, а хтось ще додав, що то путін слідкує за Максимом і йому слід бути обережнішим. Галкін зміг підняти всім настрій, він спочатку всіх здивував, а потім так само розсмішив.

Такі історії вкотре доводять, що наша природа унікальна і ми маємо цінувати та берегти те, що маємо. Зовсім фантастичні речі можуть відбуватися зі всіма кожної хвилини.

Для багатьох Галкін є символом людської щирості та людяності, адже він не став жити за диктованими правилами та спокійно спостерігати за тим, як його країна розв’язує війну в 21 столітті. Засудив їх дії, забрав всю родину та переїхали в інше місце будувати своє щастя.

Максим Галкін зі своєю дружиною Аллою Пугачовою
Максим Галкін зі своєю дружиною Аллою Пугачовою

Російські “патріоти” не залишили у спокої гумориста та до цих пір поливають його брудом і придумують різні плітки, щоб зіпсувати репутацію коміка. Проте правда на світлій стороні цієї боротьби.

Він продовжує виступати в інших країнах та збирати повні зали глядачів, які мають велике бажання бути присутніми на його виступах.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!