Тіна Кароль зізналась, за який вчинок ніколи не зможе пробачити свого рідного батька: “Просто втікає з хати”

Відома українська співачка Тіна Кароль нещодавно зізналась, що ніколи не зможе забути своєму батькові деякі з його вчинків. Зірка розповіла про це зі сльозами на очах

Тіна Кароль, відома українська співачка, у новому інтерв’ю розповіла про свого батька, а зокрема, про його ставлення до її творчої кар’єри. За спогадами знаменитості, стати артисткою їй запропонувала мама. Тим часом тато зірки був дуже проти такого вибору своєї доньки. Ба більше, поділилась прикрою правдою у подкасті “Чорновол PRO Чорноморські” Тіна Кароль, її рідний батько і досі не відвідав ні одного з її концертів.

Знаменита українська артистка розповіла, що її батько за весь час її професійної кар’єри не навідався на виступи своєї доньки. Тіна Кароль не змогла стримати сліз, коли про це говорила, з чого легко можна зробити висновок, що зірка переживає з цього приводу. За словами співачки, її батькові важко навідуватись на виступи доньки через надмірний стрес.

Відома артистка зізналась, що від самого першого дня її кар’єри і до нині її рідний батько не зміг подолати себе та прийти на концерт своєї дитини. За словами Тіни Кароль, йому важко дивитись на її виступи наживо. Переглянути концерт зірки її батько може тільки в записі та лише в тому разі, якщо точно знає, що все пройшло чудово.

Тіна Кароль поділилась прикрою правдою про стосунки зі своїм батьком
Тіна Кароль поділилась прикрою правдою про стосунки зі своїм батьком

Крім того, зірка пригадала історію з минулого. Раніше Тіна Кароль сім разів виступала у палаці “Україна”. Кожен день, в який проходив концерт знаменитості, її батько сидів під дверима палацу. Втім, всередину зайти так і не наважився. Тим часом мама Тіни Кароль постійно підтримувала свою доньку та приходила на її концерти.

Слід зазначити, що відома українська співачка не часто розповідає про свого батька та їхні взаємини. Втім, у цьогорічний День тата знаменитість поділилась милими кадрами з рідною людиною та чуттєво привітала його зі святом.

Популярне

Схожі статті

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату. 

“Просто втратила гроші, якщо чесно”: Оля Полякова кинула все та полетіла до Італії відпочивати без чоловіка

Українська співачка та блогерка Оля Полякова розповіла, як розважається без свого чоловіка. Знаменитість вирушила за кордон, але цю поїздку не планувала.