Донька Олі Полякової хоче заміж за Гордона: Вадим Буряковський не був готовий до такого повороту

Українська співачка Оля Полякова зі своїм чоловіком Вадимом Буряковським виховує двох дітей. Одна з доньок зіркової пари захоплюється Дмитром Гордоном і навіть думає про шлюб із ним

Відома українська співачка Оля Полякова давно та щасливо перебуває у стосунках зі своїм чоловіком Вадимом Буряковським. Зіркова пара виховує двох спільних дітей – доньок Алісу та Машу. Старша дівчина нині живе у Великобританії, де навчається в університеті та будує особисте життя. Молодша Аліса також нині мешкає за кордоном, але з мамою проводить доволі багато часу.

Так, наприклад, нещодавно зіркові мама з донькою вирішили прогулятись. Відео та фотографіями з прогулянки відома співачка Оля Полякова ділилась на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм. Знаменитість показала шанувальникам, як прогулюється з донькою красивим парком, а після вирішила продемонструвати, в який колір пофарбувалась Аліса. Дівчинка змінила колір декількох невеликих пасм, і вони стали фіолетовими.

Разом з тим, демонструючи підписникам зміни іміджу своєї доньки, Оля Полякова не змогла оминути увагою образ Аліси. Дівчинка одягла зручний одяг, в якому було б комфортно гуляти та бігати на вулиці. Чорні лосини Аліса доповнила цікавою футболкою із зображенням українського журналіста Дмитра Гордона.

Оля Полякова показала кадри з прогулянки зі своєю молодшою донькою Алісою
Оля Полякова показала кадри з прогулянки зі своєю молодшою донькою Алісою

Оля Полякова не втрималась, аби не пожартувати над ситуацією. Відома українська співачка поцікавилась у своєї доньки, хто зображений на її футболці, перепитуючи, чи це не “коханий Гордон”. Аліса ніяково усміхнулась, а її мама продовжила цікавитись у своєї дитини, невже вона хоче вийти заміж за журналіста.

Слід зазначити, що артистка завжди відрізнялась особливим почуттям гумору, а, наскільки можна судити з публікацій і сімейних відео, в родині Полякової завжди весело. Так, знаменитість полюбляє пожартувати та посміятись і зі своєю молодшою, і зі старшою донькою. Підтримує дружину і її чоловік Вадим Буряковський.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.