Настала пора селфітися в соняшниках: Сердючка, Потап, Світоліна уже встигли відзначитися на золотому полі

Щойно соняшникові поля вкрилися жовтим цвітом, як знаменитості скористалися нагодою й зробили гарні знімки, надзвичайно порадувавши красою природи своїх шанувальників.

Щойно соняшникові поля вкрилися жовтим цвітом, як знаменитості скористалися нагодою й зробили гарні знімки, надзвичайно порадувавши красою природи своїх шанувальників.

Андрій Данилко

Щоб сфотографуватися посеред соняхів Данилко з колегою Інною Білоконь зняли свої сценічні костюми Вєрки Сердючки та її мами Інни Адольфівни. Щоправда, антиковідної маски Андрій не позбувся навіть зараз, коли було оголошено про закінчення пандемії у світі.

Артист став заручником власної обіцянки. Сказав, що зніме маску в день перемоги України над ворогом. Тож тепер і змушений дивувати публіку своїм виглядом. На знімку поруч із зірками можна побачити Галю. Симпатичну собачку Інна тримає на руках.

Потап

Репер, якого цькували за тривале перебування за кордоном, раптово вигулькнув у Одесі. Його фотозвіти з цього гарного міста, яке нині потерпає від щоденних ворожих атак, можна побачити в Інстаграм-акаунті.

Про те, що продюсер повертався з міста біля моря до столиці трасою Одеса-Київ, можна усвідомити зі світлини з соняхами, яку Олексій зробив дорогою, зупинивши автотранспорт.

Еліна Світоліна

Не залишилася осторонь неземної краси й всесвітньо відома тенісистка. Разом із донечкою Скай Еліна зробила кілька фотографій у соняхах. Навряд чи заради цього довелося їхати в Україну. Еліна, напевно, знайшла чарівний краєвид у Франції.

Еліна Світоліна показала доньці соняхи

Цьогоріч зірці тенісу вдалося здолати власні досягнення й опинитися у півфіналі на Вімблдоні. Далі, на жаль, справа застопорилася. Але українка й так досягла значних результатів, якими можуть пишатися усі земляки.

Схожі статті

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.

Що відомо про 6-й шлюб Ірини Білик: молодий парубок зробив пропозицію публічно на концерті поп-діви

Ірині Білик, яка вже давно завоювала серця слухачів талантом, знову опинилася в центрі уваги. Цього разу через несподівану пропозицію руки та серця, яку вона отримала прямо під час свого концерту.