Міністерство культури має очолити жінка: це буде не балерина Катерина Кухар, а хто тоді?

Катерина Кухар написала в Інстаграмі про очікування нового міністра культури і його важливу місію, на що підписники закидали балерину пропозиціями подати власну кандидатуру.

Відразу після звільнення Олександра Ткаченка з поста Міністра культури та інформаційної політики розпочалися ворожіння на кавовій гущі, хто стане його наступником. Балерина і незмінна членкиня журі “Танців з зірками” Катерина Кухар ледве відбилася від власних шанувальників, які воліли бачити на високій посаді виключно її.

Катерина Кухар чудово б виглядала у міністерському кріслі

Під постом Катерини з’явилося чимало заманливих пропозицій від прихильників:

“Катерино, подавайтеся в міністри культури, ми Вас підтримаємо!”

“З вас би вийшла чудова міністерка і гідна! Ви найкраща в усьому!”

“Катюшо, увійдіть в історію України!”

Звісно, були й коменти абсолютно протилежного штибу:

“Боже, тільки не це! Ви коледж зробіть до кінця”.

“Зараз всі поважають, люблять, цінують, а тільки піде людина в політику, то зразу почнуть засуджувати і зневажати! Не треба туди Вам йти!”

Кухар розчарувала обидві сторони, зазначивши:

“Мені пропонували, але зараз є місія іншого порядку!”

Разом із чоловіком Олександром Стояновим Катерина Кухар очолює балетну трупу GrandeKievBallet. Три десятки танцівників балету в її складі успішно займаються гастролями на теренах Західної Європи та США.

Окрім цього, балерина вже 3 роки поспіль керує Київським хореографічним училищем. Щоб стати пані міністеркою, їй би довелося відмовитися від усіх своїх проєктів. Напевно, жінка поки не готова до подібного року в житті. Можливо, надалі ми ще побачимо її в політиці.

Олеся Островська-Люта може зайняти міністерську посаду

А поки що ходять чутки довкола особи директорки “Мистецького арсеналу” Олесі Островської-Лютої. Принаймні про розгляд цієї кандидатури прохопився нардеп Олексій Гончаренко.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?