53-річна Марія Бурмака розповіла про свій досвід відносин з коханим, молодшим на 10 років: був програмістом

Народна артистка Марія Бурмака поділилась своїм особистим життям та розповіла про коханого, що був на 10 років молодший. Куди ж привели ті відносини

Молодого хлопця, на котрого так запала співачка, звали Віктор і він був простим програмістом. Марія була неготова до нових відносин і не приймала залицяння хлопця. Але Віктор впевнено добивався серця співачки й вона не змогла довго противитись. Його залицяння зцілили поранене серце Марії. Їх роман тривав довгих п’ять років.

Марія Бурмака про коханого, молодшого на 10 років
Марія Бурмака про коханого, молодшого на 10 років

“Я зустрічалася з програмістом. Ми разом жили близько п’яти років. Це були дуже веселі стосунки”

Досить дивно, коли артисти чи інші діячі культурної сфери знаходять кохання серед звичайних людей. З Віктором Марія Бурмака познайомилась коли він просто прийшов ремонтувати її комп’ютер.

Народна артистка України Марія Бурмака
Народна артистка України Марія Бурмака

Швидко з’їхалась пара також не без причини. Марія каталась на ковзанах та невдало впала. Вивих плеча і гіпс на руку – результат падіння. Віктор одразу прийняв рішення переїхати до дівчини та допомагати їй одужувати.

Наразі вони не разом, і про причину розлучення дівчина не розповідає. Але Бурмака впевнена в тому, що в складній ситуації може розраховувати на його допомогу та підтримку.

Наразі серце співачки не вільне. Вона має кохання, хоча імені свого обранця так і не відкриває. Побажаємо закоханим більше часу насолоджуватись своїми стосунками та зберегти кохання на довгі роки.

Перший чоловік Марії Бурмаки
Перший чоловік Марії Бурмаки

Потрібно нагадати, що Марія Бурмака була одружена та має єдину доньку Ярину. Зі своїм чоловіком вона двічі одружувалась і двічі розлучалась. Ці стосунки були наповненні щасливими моментами, але бажання Дмитра Небесійчука тримати все під контролем не давало Марії розправити крила.  Рік тому колишнього чоловіка Бурмаки на стало.

Схожі статті

Якщо думаєте, що не любите гарбуз, просто спробуйте це чудо: гарбузово-сирна запіканка смачніша за чізкейк

Гарбуз - це не просто овоч, а справжній символ осінніх свят! З нього можна готувати безліч страв, і однією з найкращих є чудова солодка запіканка з кисломолочного сиру і, звичайно, самого гарбуза.

Німецький рецепт заправки до салату здивував не тільки мене: салат з червоної капусти готую знову й знову

Пропонуємо вам спробувати досить простий, але смачний, поживний та корисний салат. До того ж червона капуста, яка покладена у його основу надає страві святкового вигляду.

Як і чим заробляє Кароль на життя, яка оплачує розкішне життя сина в Британії: Тіна — справжня бізнес-леді

Не в кожної жінки вистачить сили, залишившись з маленькою дитиною на руках, поховавши коханого чоловіка, продовжити жити та розвиватися, наростити статки та допомагати іншим.