Колишній Мішиної Олександр Еллерт прокоментував виступ Сергія Бабкіна у США з піснею “Солдат”: “Сором”

Відомий український ведучий і гуморист Олександр Еллерт висловився про нещодавній виступ Сергія Бабкіна у США. На думку колишнього Мішиної, це було недоречно

Олександр Еллерт, відомий український гуморист, блогер і ведучий, а також учасник і переможець “Холостячки” з Ксенією Мішиною, висловився про нещодавній виступ Сергія Бабкіна. Гурт 5’nizza вирушив у благодійний тур до Сполучених Штатів Америки й Канади, але не всі пісні, які команда заспівала там, сподобались Еллерту.

Знаменитість після початку повномасштабної війни в Україні вирішив переїхати жити до США. Там Олександр Еллерт і відвідав один із благодійних концертів Сергія Бабкіна. Після його виступу блогер на своїй сторінці в Інстаграмі натякнув, що відбирати пісні для таких заходів музикантові варто було б ретельніше.

Олександр Еллерт висловився про нещодавній виступ українського артиста Сергія Бабкіна
Олександр Еллерт висловився про нещодавній виступ українського артиста Сергія Бабкіна

Так, у своєму Інстаграм-блозі Олександр Еллерт поділився емоціями після відвідування концерту Сергія Бабкіна. За словами блогера, він відчув справжню ностальгію на виступі українського артиста та радісно разом із натовпом підспівував кожній пісні. Втім, композиція гурту 5’nizza “Я – солдат” викликала в Еллерта неоднозначні емоції.

Знаменитість зазначив, що він вважає виконання таких пісень у нинішніх реаліях недоречним, адже артисти – не солдати, так само як і натовп слухачів. Олександр Еллерт наголосив, що він було теж почав підспівувати рядкам, в яких ліричний герой пісні розповідає про своє призвання, але вчасно зупинився.

“Це що за маячня? Що це за сюр та сором?” – риторично запитав на своїй сторінці в Інстаграмі Олександр Еллерт.

Сергій Бабкін нещодавно виступив із російськомовним репертуаром на концерті у США
Сергій Бабкін нещодавно виступив із російськомовним репертуаром на концерті у США

Врешті-решт, підсумував своє звернення до громадськості Олександр Еллерт, ніхто не може називати себе солдатом, якщо ним не є. Навіть якщо людина тим чи іншим способом бере участь у війні – займається волонтерством або благодійністю, представляє країну на міжнародному культурному рівні або веде інформаційну політику – це тил.

“Кожен хто допомагає, може казати, що він тил, підтримка і опора, але ніякий не солдат”, – зазначив Еллерт.

Схожі статті

Проміняла Лондон на Київ: донька Полякової відрахувалась з Англії, а в Україні покинула батьківський дім

Донька відомої української співачки Олі Полякової Маша повідомила про важливу подію у своєму житті. Дівчина вирішила з'їхати від батьків та жити окремо

Смачне й доступне сметанкове печиво я готую за 20 хвилин: діти від нього у захваті. З’їдають все до крихти

Магазинний асортимент печива швидко приїдається. А от печиво, яке ми пропонуємо вам приготувати, довго не набридатиме, тому що його тісто універсальне, а начинку ви будете змінювати за бажанням.

Квартальна дружина Зеленського Кравець показала свого 7-річного сина: Іван не схожий ні на маму, ні на тата

Відома українська актриса Олена Кравець показала свого єдиного сина Івана, який не так давно відзначив 7-річчя. Як сьогодні виглядає хлопчик і на кого більше схожий?