“Мама” Вєрки Сердючки розкритикувала кепку й маску “доні”: “Усі в нарядному, а моя не захотіла”

Протягом серпня Андрій Данилко з Інною Білоконь та SERDUCHKA BAND гастролюють у Прибалтиці. "Маму" Вєрки Сердючки дещо не влаштовує у звичках "доні".

На афіші, яка сповіщає про концерти в Ризі, сама “мама Інна Адольфівна” й решта музикантів убрані в гарні українські вбрання. На цьому тлі чорніє лише одна пляма – сам Андрій Данилко, який вдягнувся по-домашньому в чорні спортивний костюм, кепку і маску на підборідді, забувши про яскравий сценічний образ Вєрки Сердючки. Колега підколола партнера по сцені:

“Усі в нарядному, а моя не захотіла перевдягатися”.

У вересні колектив Данилка збирається відвідати з гастролями Америку й Канаду з шістьома концертами. На цій афіші артист вбрався, як годиться – начепив штучні груди під вишиванку й важелезну зірку на голову.

Народний артист України перевтілюється у безладну Вєрку Сердючку вже 30 років поспіль. Уперше приміряв образ провідниці ще в 1993 році в Полтаві. Відтоді екзальтована дамочка обзавелася сяким-таким гардеробом і навіть заспівала на радість шанувальникам.

SERDUCHKA BAND останнім часом багато гастролює за кордоном. Іноземці сприймають співочу провідницю, як і українці, на ура. От тільки зовсім не розуміють, чому поза сценою артист, що грає цю шалену жінку, постійно вбирається в захисну маску.

Пандемію корони скасували, а Данилко продовжує чіпляти чорну маску на підборіддя. Виявляється, Андрій почав так вбиратися ще до повномасштабної агресії рф проти нашої країни. У такому вигляді він з’явився на шоу “Маска”, щоб не думати, як чепуритися.

А після 24 лютого 2022 року взагалі поклявся, що не зніме цей аксесуар до самої перемоги. Отак і став заручником подібного іміджу. Напевно, артист не розраховував, що протистояння настільки довго затягнеться у часі.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.