Дружина Павліка Репяхова відповіла, чому не звертає увагу на чоловіків-ровесників: “Вік не впливає ні на що”

29-річна дружина 57-річного співака Віктора Павліка Катерина Репяхова розповіла, чому вийшла заміж за чоловіка, який їй годиться у батьки, а не обрала ровесника.

Віктор Павлік і Катя Репяхова – зіркове подружжя з найбільшою різницею у віці в Україні. Артист старший за свою обраницю майже на 29 років. Для Павліка це вже четвертий шлюб, а ось для молодої Катерини Віктор Франкович став першим офіційним чоловіком.

Ні для кого не секрет, що заради молодої Катерини Павлік покинув свою третю дружину Лору Созаєву. Саме тому публіка активно хейтить Репяхову, називаючи її розлучницею. Крім того, дівчину звинувачують, що вона вийшла заміж за Павліка, лише через те, що він популярний і заможним. Та сама Катя не реагує на хейт у свій бік.

Віктор Павлік і Катя Репяхова зворушливо привітали сина з днем народження
Дружина Павліка Репяхова відповіла, чому не звертає увагу на чоловіків-ровесників

Дівчина активно веде Інстаграм-блог, де показує подробиці свого сімейного життя з Павліком та їхнім маленьким сином. А нещодавно дівчина вирішила відповісти на питання своїх прихильників.

Так, один із фоловерів запитав Катю, чому вона обрала саме Віктора Франковича, а не молодого хлопця її віку.

Ось, що відповіла Репяхова:

Не знаю, як відповісти. Чому Вітя, а не Петро? Або, чому Вася, а не Саша. Тому що мабуть доля. Тому що ми випадково зустрілися, тому що ми були потрібні один одному. Тому що ми полюбили один одного.

Вік мого чоловіка ніяким чином не впливає ні на що.

Дружина Павліка Репяхова відповіла, чому не звертає увагу на чоловіків-ровесників
Дружина Павліка Репяхова відповіла, чому не звертає увагу на чоловіків-ровесників

Варто відзначити, що Репяхова вже неодноразово говорила, що для неї вік не має значення. Так, дівчина відчуває, що її чоловік старший за неї, та вона покохала саме його. Також Катя неодноразово розвіювала чутки про те, що з Павліком вона лише через гроші. За словами Репяхової, вони і сама багато заробляє. Так, найбільше грошей їй приносить Інстаграм-блог, де вона заробляє на рекламі. Крім того дівчина працює концертним директором у свого чоловіка, а влітку 2022 Катя відкрила власний інтернет-магазин дитячого одягу.

Катя навіть вирішила не йти у декретну відпустку після народження дитини, а вирішила працювати. З вихованням маленького Михасика їй допомагає мама, яка живе по-сусідству.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва